Cilt bakımı için en iyi yöntemleri öğrenmeye hazır mısınız? Evde cilt bakımı tüyolarıyla birlikte, gerçekten işe yarar öneriler sunuyoruz. Güzel bir cilt, sizin de hakkınız! Hemen, özel haberimizi okuyup öğrenebilirsiniz.

Zararlı güneş ışınlarına karşı cildini koruyor!

Cildi güzel kadınlar, yoğun güneş ışığının cilde zararlı etkilerini biliyor. Şapka, güneş gözlüğü ve en önemlisi SPF yani güneşe karşı koruma sağlayan özler içeren bakım kremleri kullanıyorlar. Üstelik güneş ışınlarının cilt üzerindeki etkisinin sıcaklıklarla yada mevsimlerle ilgili olmadığının farkındalar. Güneş ışınlarının yoğun olduğu yaz mevsiminin yanı sıra kışın da cildi güneşten korumanın bilincindeler. Bu sayede, ciltlerinin erken yaşlanmasını önlüyor ve daha sağlıklı olmasını destekliyorlar. Işıltılı, genç görünümlü ve canlı cilde sahip kadınlar, cilt bakım kremleri satın alırken SPF özelliğinin mutlaka olmasını istiyorlar.

Yaşlanma karşıtı – antioksidan besinleri düzenli tüketiyor!

Şehir hayatında stres, egzoz dumanı, ani hava değişimi, zararlı güneş ışınları gibi faktörler,cildin nem seviyesine ve doğal koruma kalkanına zarar veriyor. Böylece cildin erken yaşlanmasına sebep oluyorlar. Cildi güzel kadınlar, antioksidan besinleri düzenli olarak tüketip daha parlak ve canlı bir görünüme sahip oluyor. Çilek, ıspanak, brokoli, domates, siyah üzüm, ıspanak, böğürtlen, kayısı, ceviz, fındık gibi antioksidan özelliğe sahip besinler, cildi içeriden onararak yaşlanma etkilerini azaltıyor.

Cilt güzelliği için antioksidanların gücünü kullanıyor!

Makyaj kalıntıları, uykusuzluk, yoğun hayat temposu, çevre kirliliği gibi dış etkenlerle vücudumuza giren serbest radikaller, cilt kalitesinin bozulmasına sebep oluyor. Antioksidanlar ise, güzellik dostumuz olarak konumlanıp serbest radikallere karşı savaşıyor, cildimizi koruyor! İşte, cildi güzel kadınlar antioksidanların gücünü kullanıyor. Cilt bakım kremi tercih ederken, içeriğinde antioksidan özel bulunmasına öncelik veriyor.

Çok yorgun olsa bile makyajını temizlemeden uyumuyor!

Makyaj yapmak, güzelliğimizi vurguluyor, kesinlikle kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlıyor. Ancak, bazen yorgunluk sebebiyle makyaj temizleme adımı atlanabiliyor. Oysaki, cildi güzel kadınlar çok yorgun olsalar bile makyajını temizlemeden asla yatağa gitmiyor! Cilt temizliğini yaptıktan sonra antioksidan özler içeren, anında canlılık veren cilt bakım kremi uyguluyor ve gönül rahatlığıyla uyuyor. Elbette, sabah çok daha dinç bir görünümle güne başlıyor.

Cildini içeriden beslemek için bol bol su içiyor!

Cildi güzel kadınlar, daha canlı bir cilt için her gün bol bol su içmeleri gerektiğini biliyor. “Cildimizin ihtiyaç duyduğu nem ve oksijeni her gün 14 bardak su içerek, içeriden karşılamamız büyük önem taşıyor. Cilt güzelliğiniz için bunu kendinize armağan edin, suyunuzu hep yanınızda bulundurun!” diyor.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız!