gunes-korumasi-avon

En iyi bronzlaştırıcı yağ ve kremler nelerdir?

Tatildeyken güneşin zararlı etkilerine karşı cildimizi korumazsak, tatil dönüşünde cilt lekeleri ve kararmalara uğraşmak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden, hem güzel hem akıllı ‘Yüksek Topuklar’ kadınları olarak felaket başımıza gelmeden önlem alalım ve plaj çantamızda güneş koruyuculara yer açalım!

Tatil hazırlıkları yaparken bikini-mayo seçimi kadar güneş koruyucu seçimi büyük önem taşıyor. Çünkü, hepimizin cilt türü ve ihtiyaçları birbirinden farklı, bu yüzden kendimize özel güneş bakım ürünleri tercih etmemiz gerekiyor. İşte, bu konuda birbirinden farklı seçenekler sunan Avon, yeni AVON Sun+ Serisi ile tüm cilt tiplerine göre üstün koruma sağlyor!

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON’un Sun+ Serisi ürünleri, cildi güneşin gözle görülen ve görülmeyen zararlarından koruyor. Derma 360° Teknolojisi kullanılan ürün serisi, antioksidan içeriği ile cildin zarar görmesini engelliyor, cildi yumuşatıyor. Su içerisinde 80 dakikaya kadar etki gösterdiği için yaz boyu eğlenmenizi ve mükemmel görünmenizi sağlıyor.

AVON Sun+ Serisi’nin yeni ürünü Koruyucu Güneş Losyonu SPF30 ve SPF50, güneş, toz, klorin ve sıcağın etkilerinden yüksek derecede korunma sağlıyor.

Hassas Ciltler için Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF50, güneşten korurken yaşlanma belirtileri ile mücadele ediyor. Dudaklar, burun ve kulakları güneşten koruyan ve nemlendiren Güneş Koruyucu Balm SPF30, yüzü güneşten korumak için Yüz İçin Koruyucu Güneş Losyonu SPF30 da seride yer alıyor.

Güneşi kıskandıran bronz bir ten için

Güneşlenirken muhteşem bir bronzluğa ulaşmak için de AVON Sun+ Güneş Spreyi SPF15 uzun süre kalıcı bronzluk sağlıyor. Çabuk Kuruyan Transparan Güneş Spreyi SPF30, kullanım kolaylığı sağlıyor. Güneş losyonlarının düşük ve orta dereceli koruma faktörü çeşitleri de bulunuyor. Güneş altında serinlemek isteyenler için yeni Güneş Losyonu SPF30, serinletirken güneşten koruyor. Beta karotenli Güneş Losyonu SPF30, derinlemesine canlı bir bronzluk sağlıyor.

avon-gunes-korumasi

Çocukların hassas cildine özel

AVON Sun+ Serisi’nde çocukların hassas ciltleri için özel ürünler bulunuyor. Çocuklar İçin Güneş Kremi SPF50’nin turuncu rengi cilt tarafından emilince değişiyor. Çocuklar İçin Turkuaz Renkli Suya Dayanıklı Güneş Spreyi SPF30, rengi sayesinde en ufak bölgeyi bile atlamadan sürme imkanı veriyor. Çocuklar İçin Güneş Losyonu SPF50, cildi güneş ışınlarına karşı koruyor ve yumuşak bir his bırakıyor.

Güneşten sonra

AVON Sun+ Serisi’nde güneş ışınlarının kuruttuğu cildi nemlendirmek için güneşlenme sonrası ürünler de bulunuyor. C Vitamini İçeren, Ferahlatıcı Güneş Sonrası Spreyi ve Aloe İçeren Ferahlatıcı Güneş Sonrası Losyonu cildi nemlendiriyor. Serinletici Jel, bronz cildi rahatlatıyor.

Derinlemesine bronzluk

AVON Sun+ Serisi’ndeki Güneşsiz Bronzlaştırıcı Köpük güneş ışınlarına maruz kalmadan bronzlaşmak için ideal seçenek oluyor. Bronzluğu Koruyucu Sprey Yağ da derinlemesine bronz bir tene sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca, Yüksek Topuklar’da güzel bronzlaşmak için öneriler haberimizi okuyup bilgilenebilirsiniz.

dis-beyazlatma-banner