avon-new-year-5

Mutlu olmanın en kolay yolu hediye vermek veya hediye almaktır. Pozitif psikoloji alanında yapılan araştırmalar, vermenin de almak kadar mutlu ettiğini gösteriyor. Hazır, yeni yıl yaklaşıyorken bu harika fırsatı değerlendirmeye ne dersiniz? Kendiniz ve sevdikleriniz için en güzel yeni yıl hediyelerini seçmeniz için çok güzel fikirlerimiz var!

En güzel yeni yıl hediyeleri seçerken güzelliğe değer katan Avon’un yeni yıl özel koleksiyonundan faydalandık. Biz Avon’u kozmetik alanında tanısak bile, sevdiklerimizi mutlu etmemiz için şapkadan bereye, kolyeden küpeye kadar yepyeni ürünler hazırlamışlar. Haydi, hep birlikte bakalım!

Güzelliğine düşkün kadınlar için makyaj paleti

AVON’un 16 renk göz farı, 4 renk dudak parlatıcı ve 2 renk allığını, 3 farklı makyaj uygulama fırçasıyla sunduğu Makyaj Paleti, profesyonel makyaj etkisini her zaman yanında taşımak isteyenlere ideal bir çözüm sunuyor. Makyaj paleti, 22 canlı renk seçeneğiyle makyaj çantalarının vazgeçilmezi olmaya aday.

avon-new-year-4

Avon Makyaj Paleti – 79,95 TL

Kadınlara Little Black Dress, erkeklere Homme

Zengin parfüm koleksiyonuyla her zevke hitap eden AVON, yılbaşında da sevdiklerini hoş kokularla mutlu etmek isteyenlerefarklı seçenekler sunuyor. Klasik kokulardan hoşlanan ve ince zevk sahibi kadınların tercihi Little Black Dress hediye seti bu yılın öne çıkan seçeneklerinden biri. Set, EDP 50 ml parfüm, vücut losyonu ve sabundan oluşuyor.

avon-new-year-7

Little Black Dress Hediye Seti – 49,90 TL

Erkek parfümlerinde de son derece iddialı ürünler ortaya koyan AVON’un göz alıcı parfümü AVON Homme ise 2’li set olarak sunuluyor. EDT 75 ml parfüm ve tıraş sonrası losyonundan oluşan set, başarılı ve karizmatik erkekler için ideal bir hediye.

avon-new-year-6

Avon Homme Hediye Seti – 44,95 TL

Kakao yağıyla yıl boyu canlı bir cilt

AVON, yeni yıl hedefleri arasına daha bakımlı ve sağlıklı bir yaşamı yerleştirenler için de pek çok bakım ürünü seçeneği sunuyor. Bunlar arasında en dikkat çekenlerden biri AVON Care Kakao Yağı İçeren Hediye Seti. Cilde bakım yaparak sağlıklı bir parlaklık kazandıran 2’li set, el, tırnak ve kütikül kremi ile vücut kreminden oluşuyor.

avon-new-year-1

Avon Care Kakao Yağı İçeren Hediye Seti – 11,50 TL

Şıklığı tamamlayan küçük dokunuşlar

Yeni yıla şık bir başlangıç yapmak isteyen arkadaşlarını ve sevdiklerini, kendilerini anımsatacak özel hediyelerle sevindirmek isteyenler için en güzel hediyeler AVON Stil Butiği’nde yer alıyor. Farklı zevklere hitap eden onlarca takı arasında gümüş, altın, ve pembe altın renklerinde bilekliklerden oluşan Claudia Bileklik Seti dikkati çekiyor. Yılbaşı temalı gümüş kaplama küpeden oluşan 6 çift Sharee Küpe Seti şıklık ve eğlenceyi birleştiriyor. Yılbaşı gecesi stiliyle göz kamaştırmak isteyenler için ise Swarowski taşlı damla kolye Solitary çok şık bir alternatif oluşturuyor.

avon-new-year-2

Claudia Bileklik Seti – 22,95 TL

Sharee Küpe Seti – 12,95 TL

Solitary Kolye – 32,95 TL

Çocuklar kışı çok şık geçirecek

AVON’da hediye seçenekleri sadece büyüklerle sınırlı değil. Çocukların şirinliğine şirinlik katacak aksesuarlar da AVON Stil Butiği’nin öne çıkan ürünleri arasında. Soğuk kış günlerinde çocukları sıcak tutacak kulak detaylı Ava Bear bere ve Ava Bear atkıya sahip olan her çocuk yeni yılı daha mutlu karşılayacak.

Ava Bear Bere – 16,95 TL

Ava Bear Atkı – 19,95 TL

AVON’un yeni yıl hediye seçenekleriyle ilgili detaylı bilgi için www.AVON.com.tr adresini ziyaret edebilir, AVON Satış Temsilcileri’nizle iletişim kurarak AVON ürünlerini satın alabilirsiniz.