kelebek-bahar-avon

Doğanın yenilendiği, ışıl ışıl bahar günleri sebepsiz mutluluk veriyor. Başımızı kaldırıp baktığımız yerde kuşlar, çiçekler görüyoruz. Baharın bu güzel enerjisini, parfüm seçimimizle hep üzerimizde taşıyabiliriz. Nasıl mı?

İlkbaharın canlandırıcı gücünü, ferah ve etkileyici kokulara dönüştürerek kadınların beğenisine sunan yeni bir parfüm var: Avon Beautiful Butterfly’ın canlılık uyandıran kokusu; narin, parlak ve iyimser etkisiyle kelebeklerin kanat çırpmasındaki zarafeti ve hafifliği andırıyor.

Avon, ilkbahardan ilham alarak tasarladığı yeni parfümüyle yaşamını canlandırmak isteyen kadınlara sesleniyor. Yeni Avon Beautiful Butterfly; içeriğindeki bergamot, pembe gardenya ve kadifemsi misk kokularının büyüleyici birlikteliği ile fark yaratıyor. Bahar ruhunu notalarında taşıyan bu benzersiz koku, canlılığı ve iyimserliği çağrıştırıyor.

avon-butterfly-parfum

Baharın canlandırıcı gücünü içinizde uyandıran Yeni Avon Beautiful Butterfly; ferah kokusunu roll-on deodorant ile tamamlarken, gün boyu kendinizi temiz hissetmeniz için sizlere eşlik ediyor. Avon’un; kelebeklerin zarif kanatlarıyla coşkulu uçuşunu andıran heyecan verici kokusunu ilk siz keşfedebilir, baharı herkesten önce karşılayabilirsiniz.  

Avon Beautiful Butterfly EDP, 50 ml – Kampanya fiyatı; 35,95 TL

Avon Beautiful Butterfly Antiperspirant Roll On Deodorant, 50 ml – Kampanya fiyatı; 4,95 TL

yazparfum