kucuk-degisimler-kilo

 • En etkili zayıflama yöntemi

Hızlıca kilolarımdan kurtulsam, diyeti bozduğumda hemen toparlasam, hayalimdeki vücuda kavuşsam diyorsanız; en etkili zayıflama yöntemi size yardımcı olacak! Tamamen doğal besinlerden hazırlanan, ekonomik ve en etkili zayıflama yönteminden çok memnun kalacaksınız. Kendinize bir şans verip deneyin, birer birer kilolardan kurtulun.

Zencefil, zerdeçal ve tarçın baharatları ve yoğurt kullanılarak yapılan en etkili zayıflama yönteminin faydalarını aşağıda sıralıyoruz:

 • Zencefil, metabolizmayı hızlandırıp ödem söktürmeye yardımcı olur.
 • Yoğurt, yağ yakımını hızlandırıp aşırı iştahı kesmeye faydalıdır.
 • Zerdeçal, bağırsak sağlığını güçlendirir, kabızlığın giderilmesinde etkilidir.
 • Tarçın, kan şekerini dengelemeye, tatlı ve hamur işi yeme isteğinin kesilmesine yardımcı olur.

Haftada 2 kez kullanılan en etkili zayıflama yöntemi, yoğurt kürü olarak bilinir. Deneyenler, bir günde yarım kiloya kadar ödemden kurtulur. Düzenli kullanımda ise yağ yakımı yapılır, basen ve göbek eritmeye faydalıdır. Yoğurdun içindeki protein, kilo verirken sarkmayı önler. Gerekli malzemeleri aktardan alabilirsiniz.

Facebook sayfamızda takipçimiz Sinem Hanım, yoğurt kürü yaptıktan sonra yaşadığı mucizeyi sevinçle anlatıyor!

yogurt-kuru-mesaj

Malzemeler,

 • 1 kase yoğurt
 • 1 çay kaşığı toz zencefil
 • 1 çay kaşığı toz zerdeçal
 • 1 çay kaşığı toz tarçın

Kullanımı,

 1. Tüm malzemeleri kasede iyice karıştırın.
 2. Akşam yemeğinden iki saat sonra yiyin.
 3. Uyuyana kadar 3-4 bardak su için.

Biz, “Yüksek Topuklar” ekibi olarak formumuzu korumak veya fazla yemişsek telafi yapmak için yoğurt küründen faydalanıyoruz. Aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

yogurt-kuru-2015

En etkili zayıflama yöntemini uygularken gün boyunca sağlıklı beslenmeye devam edeceksiniz. Yani, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ara öğün yapacaksınız.

En iyi sonucu almak için hamur işi, tatlı, kola, alkol gibi zararlı içecek ve yiyecekleri olabildiğince az tüketmelisiniz.

Metabolizmanın daha iyi çalışması için yoğurt kürü yaptığınız gün spor yapmanız faydalıdır. Örneğin, evde zayıflama hareketleri yapabilir veya yürüyüş yapabilirsiniz. Dans etmek, koşmak, yüzmek de kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Yoğurt kürü emziren anneler ve hamileler için uygun değildir. Ancak merak etmeyin, emziren anneler için de zayıflama kürlerimiz var!

TIKLA OKU: EMZİREN ANNELER İÇİN ZAYIFLAMA KÜRLERİ

En etkili zayıflama yöntemini düzenli kullanmaya lütfen devam edin. İlk seferde mucize olmayabilir ancak umudunuzu yitirmeyin, haftada 2 kez yoğurt kürü yaparak zayıflamanıza yardımcı olacağına kalpten inanın. Neden mi? Çünkü, biz denedik ve çok faydasını gördük; bu harika fırsattan sizin de yararlanmanızı istiyoruz.