erkeklerin-sevdigi-parfumler

Sevgilinizde iz bırakmanın yolu, her duyduğunda sizi hatırlatacak bir parfüm kullanmak olabilir. En etkileyici kadın parfümleri önerilerimize göz atın ve imzanız haline gelecek parfümünüzü seçip kokunuzla iz bırakın!

  • Lolita Lempicka Si Lolita

Dört yapraklı yonca tasarımıyla size şans getirecek Lolita Lempicka Si Lolita; ferah, baharatlı ve çiçeksi kokuların muhteşem birleşiminden oluşuyor. Boynunuza, dudak üstünüze, bileğinize sıkacağınız Lolita Lempicka Si Lolita ile tepeden tırnağa büyüleyici kokabilirsiniz…

lolita-si

  • Lolita Lempicka

İlkbahar sabahlarını anımsatan çiçek özlerinin kokusundan hazırlanmış Lolita Lempicka; karşınızdaki insana dinginlik ve huzur verir… Birlikte uyurken tercih edilecek en güzel parfümlerden biridir… Hayal edin: sizi düşündükçe ruhunun sakinleştiğini ve huzur bulunduğunu hisseden sevgiliniz, her an sizi görmek istiyor…

  • Lancome Tresor

Aşk kadının, efsane kokusu Lancome Tresor ile romantik anların hatırlatıcısı olabilirsiniz. Gül, Leylak, Müge, Süsen, Sandal Ağacı, Misk, Kehribar, Vanilya, Şeftali ve Kayısının ustaca harmanlandığı Lancome Tresor hem gizemli hem etkileyicidir, yani bir parfümde olabilecek en güzel özellikler!

lancome-2

  • Lacoste Touch Of Pink

Gözleri gülümseyen, zarafet ve sadeliği ruhundan barındıran, eğlenceli ve sofistike bir kadın olmak istiyorsanız; Lacoste Touch Of Pink tam size göre! Pembe şişesi ve şekerli kokusuyla kendinize pozitif enerji aşılamanızı sağlayacak. Sıcak yaz günlerinde severek kullanacağınız Lacoste Touch Of Pink; hayat dolu dokusunu size de yansıtacak!

  • Lancome Magnifique

Bulunduğu her ortamda ilgiyi üzerine toplayan, etrafına enerji veren bir kadın hayal edin, Lancome Magnifique ile o kadın siz olabilirsiniz! Baştan çıkarıcısı ve kalıcı kokusuyla vazgeçemeyeceğiniz bir parfüm haline dönüşebilirsiniz. Kırmızı şişesiyle Magnifique; aşıkların şehrin Paris’te tutkulu bir aşk hikayesini anlatıyor.

lancome-1