uzun-sacli-kadin

Çocuklar, ev düzeni, iş, sosyal hayat derken saçlarımıza gereken bakımı göstereceğimiz zaman kalmayabiliyor. İşte, tam böyle durumlar için kurtarıcımız kuru şampuanlar oluyor! Su kullanmadan sadece bir dakikada yeni yıkanmış ve canlanmış saçlara kavuşuyoruz.

Yağı anında emen Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan ile saçlar ilk yıkadığınız günkü gibi canlı, hareketli ve güzel görünümüne kavuşuyor. Ayrıca, saça uygulaması çok pratik olan kuru şampuanı tercih edenler, suyu daha az tüketerek doğal kaynak tasarrufuna katkıda bulunmuş oluyor. Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan, su tüketimini yüzde 37, enerji tüketimini ise yüzde 15 oranında azaltıyor.

Elidor Kuru Şampuan nasıl kullanılır?

Yeni Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuandan en iyi performansı alabilmek için, her kullanımdan önce kutuyu iyice çalkalayın. Saçlarınızı parça parça ayırın ve kuru şampuanı 20-30 cm uzaklıktan, yağlanmanın en yoğun olduğu saç köklerinize doğru uygulayın. Saç köklerine eşit şekilde masaj yaparak yedirin ve 1 dakika bekleyin. Tarayın ve saçınıza istediğiniz şekli verin!

elidor-kuru-sampuan

Elidor Kuru Şampuan’ın şekillendirme mucizesi!

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan ile saçlarınızı şekillendirmek de çok kolay. Cansız saçlardan kurtulmak için kuru şampuanı diplere uygulayın ve masaj yaparak saçlarınızı hacimlendirip şekil verin.

Kuru Şampuan ürün fiyatı: 13,90 TL