elidor-kapak

Uyandığımda saçlarım güzelse, beni çok uğraştırmadan şekil alıyorsa günüm muhteşem geçiyor! Gideceğim yerlere vaktinde varıyor, fotoğraflarda harika çıkıyor, etrafıma neşe saçıyorum. Nihayet anladım: saçlarımla aramda olağanüstü bir enerji akışı var; onlara iyi bakarsam, onlar da bana kendimi iyi hissettiriyor.

Saçlarıma hak ettiği değeri vermek, daha güzel ve canlı olmalarını sağlamak için yeni bakım serilerini araştırıyor, doğal özler içeren şampuanlar deniyor, evde güzellik ritüellerini öğreniyorum. Özellikle saçlarımı temizlerken bakım yapacak, kısıtlı vaktimde saçlarımı hızlıca güzelleştirecek, sağlığımı ve çevreyi koruyacak ürünlere deneme şansı veriyorum. Beklentilerimi ve hatta fazlasını karşılayan son güzellik keşfim ise yeni “Elidor Doğanın Enerjisi” serisi oldu. Saçlarıma şampuanı ilk kez uyguladığımda içimden şu ses yükseldi: “Bu bir mucize, resmen doğanın pozitif enerjisi saçlarıma dokundu!” Çünkü yeni “Elidor Doğanın Enerjisi”:

Paraben içermiyor: Öncelikle bu özelliğiyle kalbimi kazandı! “Elidor Doğanın Enerjisi” serisi şampuan, bakım kremi ve hızlı bakım spreyinde paraben yok. İlk kez duyanlar için ‘paraben’ isimli maddeyi özetlemem gerekirse: ürünlerin bozulmasını engellenmek için kullanılan bir tür kimyasaldır. Vücutta birikip çeşitli hastalıklara sebep olmasının yanı sıra kadın sağlığını tehdit eder çünkü bu toksik madde, meme kanserine sebep olabilmektedir. İşte, yeni “Elidor Doğanın Enerjisi” sağlığımızı önemsiyor ve paraben kimyasalını kullanmıyor.

Angelica kökü ve gingseng içeriyor: Bitkisel özler içeren şampuanları, bakım kremlerini severim ama içerisinde enerjiyi, kuvveti yükselten ginseng ve angelica kökü varsa, daha çok severim! Elidor’un yeni serisinde iki tür doğal seçenek var: birincisi, angelica kökü içerip kırılmalara karşı koruyor, ikincisi ise ginseng içeriğiyle saçları canlandırıp güçlendiriyor. Ben, hem rengi hem angelica kökü içeriğiyle dikkatimi çeken yeşil seriyi kullandım, sonucuna bayıldım!

elidor-detay

Kokusu kalıcı ve etkisi rahatlatıcı: Angelica kökü içeren yeni “Elidor Doğanın Enerjisi” şampuanının kokusunu çok sevdim: ormanda bir gezintiye çıkmışım gibi taze ve yenileyici kokusu saçlarımı sardı. Yıkadıktan saatler sonra bile saçlarım harika kokuyordu hatta arada bir ellerimi saçlarıma götürüp kokluyordum. (Evet, güzel kokuları çok seviyorum!)

İpeksi ve şefkatli bir dokunuş hissi: Bir markanın şampuan veya bakım kremini ilk kez kullanacağım zaman endişelenirim çünkü saçlarımı keçe gibi yapmasından korkarım. İtiraf edeyim, aynı durumla karşılaşabileceğimi düşündüm ama yanıldım! Şampuanı saçlarıma sürdüğümde ipeksi ve şefkatli bir dokunuş hissettim. Durulama sonrasında saçlarım yumuşacık ve hafifti. Onları kendi kendine kurumaya bıraktım, hafif nemliyken taradım ve öyle kolay açıldılar ki bu yumuşaklığa ben bile şaşırdım.

Hızlı şekillendirme için süper kahraman: Yeni “Elidor Doğanın Enerjisi” serisinin bir süper kahraman var: Angelica kökü içeren ekspres bakım spreyi! Şimdi yaz mevsimi malum, havuza ve denize giriyoruz veya saçlarımız güneş ışığından olumsuz etkileniyor. İşte, bu hızlı bakım spreyi sayesinde havuzundan sonra saçlarım canlandı, yumuşacık oldu. Her yere götürebilecek kadar pratik bir şişesi var, özellikle seyahat eden veya spor salonuna gidenler için tavsiye ederim.

elidor-detay-2

Doğanın pozitif enerjisini hissediyorum!

Yeni “Elidor Doğanın Enerjisi” serisi, paraben bulundurmayan formülü, angelica kökü ve ginseng içeriği, huzurlu ve tazeleyici kokusu, ipeksi dokunuş veren yapısı, hızlı bakım yapan spreyiyle benden tam not aldı, severek kullanacağım. Ancak teşekkürü unutmayayım: hayatımı kolaylaştıran, saçlarımı güzelleştiren ve sağlığımı düşünen bu şahane serinin üretiminde emeği geçen herkese teşekkür ederim!

Arzu Karabulut

www.yuksektopuklar.com