masaj-keyfi

Hayatın sorumlulukları bazen ağır geliyor, kendimizi yorgun ve bitkin hissediyoruz. Aynı anda onlarca işe yetişmeye çalışırken arada bir durup dinlenmek en büyük hakkımız değil mi? ‘Evet, gerçekten dinlenmeye ihtiyacım var’ diyorsanız, size bir çözüm önerimiz var: Denize karşı masaj ve spor keyfi!

İstanbul’da ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz; vücudunuzu şımartabileceğiniz bir yer var: Elemental Fitness & Spa! İşler hiç bitmiyor ama hayat geçiyor, kendinize mola hakkı tanımalısınız. Gerek masaj yaptırarak gerek Elemental Fitness & Spa’nın muhteşem açık ve kapalı havuzlarında yüzerek yaşadığınızı hissetmelisiniz! Üstelik, şehir hayatının temposunda size uyum sağlayan saatlerde esnek yapı ile çalışan ve unutulmaz bir deneyim sunan sizi kendinizi yenilemeye çağırıyor.

kapali-havuz

Uzman bir ekip eşliğinde Türk hamamının geleneksel tazeliğini ve son teknoloji ile donatılmış bakım uygulamalarını aynı çatı altında deneyebilirsiniz. Dilerseniz günün yorgunluğunu açık veya kapalı havuzlarımızda atabilir ve taptaze bir başlangıç yapabilirsiniz.

masaj-salonu-1

Elemental Fitness & SPA’da kendini ödüllendirmek isteyenlere özel 6 aylık ve yıllık üyelik paketleri sunmaktadır…

Fitness üyelik paketleri

  • Açık kapalı havuz üyelik paketleri
  • Pilates üyelik paketleri
  • Cilt bakımı üyelik paketleri
  • Masaj ve terapi üyelik paketleri
  • Lpg üyelik paketleri
  • Solaryum üyelik paketleri
Hizmetler hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişim bilgileri:

Telefon: (216) 542 43 90

E-mail: elemental.spa@dthiltonmoda.com

Adres: DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No:31 Kadıköy İstanbul

elemantal-spa-banner