kiralik-ask-dizisi

Her hafta heyecanla izlediğimiz ‘Kiralık Aşk’ dizisinin Defne’si Elçin Sangu’nın kızıl saçlarına, beyaz tenine ve birbirinden şık kıyafetlerine bayılıyoruz! Herkes, Elçin Sangu’nun saçları doğal mı diye merak edince, saçların sahibinden kesin cevap geldi: ‘Evet!’

Instagram hesabından ilkokul yıllarında çekilmiş fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, kızıl saçlarının doğal olduğunu kanıtladı. Ancak bu, saçlarında kuaför müdahalesi olmadığı anlamına gelmiyor! =) Elçin Sangu, ekranda daha canlı ve parlak saçlar için ‘Express shine’ bakım yöntemini kullanıyor.

Bakar mısınız, Elçin Sangu çocukluk yıllarında da çok güzel bir ifadesi var.

elcin-sangu-cocukluk

Kadınların mutluluğu için çalışan Can Kuaför, Elçin Sangu’nun doğal parlak saçları hakkında ipuçları verdi:

Saçlara doğal parlaklık ve ışıltı kazandıran ‘Express shine’ yöntemi ile sadece 10 dakika yepyeni ve çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Öğle molasında bile gelip bu işlemi yaptırabilir, Elçin Sangu gibi harika saçlara sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, saçlarınızın her zaman dolgun ve sağlıklı olması için aşağıdaki püf noktalarına dikkat etmenizi öneriyorum:

Tuz ve paraben içermeyen kaliteli şampuanlar kullanın. İlk bakışta bu tür ürünler size pahalı gelebilir ama saçlarınızı kaybederseniz, onları yeniden kazanmanız zordur.

Mecbur kalmadıkça saç düzleştirici veya maşa kullanmayın. Sizi bu konuda ikna etmek için uğraşıyoruz: Bu tür ürünlerin sık kullanımı saçları kırıyor, sağlığına zarar veriyor. Isıya karşı koruyucu serumlar kullanmanız, saç düzleştiricilerin olumsuz etkilerini en aza indirir.

Saçlarınızı çok sıcak veya çok soğuk suyla yıkamayın. Bu, saçların kurumasına, kolay kırılmasına ve mat görünmesine sebep olur.

Çok şampuan kullanmak, saçın iyi temizlendiği anlamına gelmez; aksine saça zarar verir. Orta uzunluktaki saçlar için bir çay kaşığı kadar şampuan yeterli olacaktır.

neghediyealsam3aralikk-10

Size özel hediyemiz var!

Gölge, ombre, dip boya, topuz, kırık fön gibi uzman kuaför uygulamaları için sizi Can Kuaför’e bekliyoruz. Yüksek Topuklar’dan görüp geldiğinizi söylerseniz, size özel %10 indirim sunacağız! Aşağıdaki telefonla fiyat ve adres bilgi alabilirsiniz.

(0216) 572 30 85

Buraya tıklayıp Can Kuaför’ü Facebook’tan takip edebilirsiniz.