kiralik-ask-dizisi

“Kiralık Aşk” dizisinin başrol oyunucusu Elçin Sangu’yu herkes çok seviyor, çok merak ediyor! ‘Yüksek Topuklar’ olarak Elçin Sangu hakkında araştırma yaptık ve gizli gerçeklere ulaştık; hayat öyküsü sizi çok şaşırtacak!

İş görüşmesine gelip geri dönemedi

İzmir’den İstanbul’a ‘Öyle bir geçer zamanki’ dizisi için iş görüşmesine gelen Elçin Sangu, geri dönemedi! Türkiye’nin en başarılı yapımlarından biri olan dizide ‘Jale’ karakterini canlandırdı.

Oyuncu olmak istemiyordu

Elçin Sangu, opera ve tiyatro eğitimi aldı ama aslında oyuncu olmak istemiyordu, tesadüfler onu televizyon ekranına sürükledi. Çeşitli dizilerde rol aldıktan sonra yıldızı ‘Kiralık Aşk’ ile parladı.

Aldatılmaktan çok korkuyor

Kızıl saçları, bembeyaz teni, içten gülümsemesiyle büyüleyici güzelliğe sahip Elçin Sangu’nun aldatılma korkusu var, asla başına gelmesini istemiyor.

Erkekler neden aldatır öğrenmek için tıklayınız!

elcin-sangu

Sadece 59 kilo ağırlığında

Elçin Sangu, 1.69 cm boyunda ve 59 kilo ağırlığında ince hatlı bir kadın. Eminiz ki kilo verme yöntemleri uyguluyor, form korumak için spor yaparak sağlıklı beslenmeye özen gösteriyor. Yoğun set ortamında bol bol su içmesini tavsiye ediyoruz Elçin Sangu’ya…

Ünlülerin boylarını ve kilolarını öğrenmek için tıklayınız!

Gerçek bir Aslan burcu kadını

Elçin Sangu doğum tarihi hakkında çeşitli söylemler var ama bizzat Twitter hesabından gerçek tarihi açıkladı: 13 Ağustos 1985. Tam bir Aslan burcu kadını olan Elçin Sangu, kızıl saçlarını kabarık dalgalı model verdiğinde ihtişamlı görünüyor.

Kızıl saçlarıyla mükemmel görünüyor

Elçin Sangu’nun beyaz teniyle mükemmel uyumlu kızıl saçları var. Özellikle dalgalı modeller ona çok yakışıyor. Peki, saçları kendi rengi mi? Aşağıdaki görsele tıklayıp öğrenebilirsiniz.

elcin-sangu-banner

Akıllı erkekler güzel kadınları sevdiğini biliyor

Güzel ve akıllı kadınların, erkekleri korkuttuğu söylentisi hep dolaşır ama Elçin Sangu, akıllı erkeklerin özellikle güzel kadınları sevdiğini ve istediğini biliyor. Biz de bu konuda hayranı olduğumuz filozof, yazar Ayn Rand’ın erkekler ve kadınların seçimleri hakkında fikirlerine katılıyoruz, yeri gelmişken hatırlayalım:

“Kendi değerinden emin olan ve bundan gurur duyan adam, bulabildiği en yüksek kadın tipini isteyecektir. Beğeneceği kadın güçlü olacak, fethetmesi zor bir kadın olacaktır, çünkü ancak bir roman kahramanını fethettiği zaman bunu bir başarı sayabilecektir, beyinsiz bir sürtüğü fethetmeyi başarı saymayacaktır. Onun aradığı, kendi değerini bulmak değil, kendi değerini ifade etmektir. Zihnin standartlarıyla bedeninin arzuları arasında hiçbir çelişki yoktur. Ama kendi değersizliğine inanan adam da en nefret ettiği kadın tipini cazip bulur, çünkü o kadın onun gizli benliğinin yansımasıdır. Kendisinin sahtekar olduğu yolundaki objektif gerçekten o kadın sayesinde kurtulur” Ayn Rand, Atlas Vazgeçti

ebru-eski-halleri-banner