Fazla pahalı olmayan ahşap kancalar, merdiven topuzları güzel askılık olur. Onları canlı renklere boyayarak mantolarınızı, çantalarınızı asabilirsiniz.

 

Salonda dikkat çekmek istediğiniz bir duvarı çarpıcı ve zıt olmasına rağmen, dekorasyonun genel rengine uygun bir tona boyayarak sergilemek istediğiniz resmi asabilirsiniz.

 

Balkonunuza güneş ışığıyla çalışan bir aydınlatma almaya ne dersiniz? Balkona uzanan kablolardan kurtulmak için iyi bir fikir değil mi?

 

Evinizin girişine desenli bir kapı paspası ve şık bir ahşap kutu koymayı düşündünüz mü?

 

Uygun fiyatlı perde saçaklarını pazarlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Siz perdenize saçak takmayın, yastıklarınızın kenarına dikin.

 

Pencerenize bir dizi renkli cam boncuk asın. Güneş ışığında duvarlarınızda oluşacak ışık oyunlarını keyifle seyredin.

 

Kalın mukavvalar üzerine kapladığınız renkli duvar kağıtlarını eşit ölçülerde kesin ve aralarına kurdeleler bağlayın. Çok şık bir runner yapabilirsiniz.

 

Düz ahşap fiskos sehpanızın üzerine birkaç seramik yapıştırarak mutfakta değerlendirebilirsiniz.

 

Mutfak kapınızın veya pencerenizin üstündeki boşluğa bir raf asın. Üstüne renkli mutfak malzemelerini veya biriktirdiğiniz değişik desenli tabak koleksiyonunuzu yerleştirebilirsiniz.

 

Yemek masanızın üzerini renkli aksesuarlarla dekore ederek ilgi çekici odak noktaları yaratabilirsiniz. Vintage, klasik ya da pop art aksesuarları bir arada kullanarak zengin bir görünüm ve stil sahibi bir masaya sahip olabilirsiniz.

 

Işıklandırmayı değiştirin. Farklı ışıklar farklı ruh halleri yaratabilir ve odanın farklı alanlarını vurgulayabilir.

 

Koltuk yüzlerini odanızın rengine göre değiştirin. Artık şu boğucu kasvetli odadan kurtulun. Örneğin kırmızı, yeşil gibi canlı renkleri seçin. Hem günümüz modasına uyacak hem de güzel bir odaya sahip olacaksınız. Eğer koltuk yüzlerine para harcamak istemiyorsanız koltuklarınızın üzerine renkli bir örtü atabilirsiniz böylece değişik bir görüntü olacaktır.

 

Yüksek Topuklar – Kadın Sitesi