eda-taspinar

‘Eda Taşpınar’ dediğimizde aklımıza ilk belirenler: bronzluk, güzellik, aktif spor yaşantısı ve uzun, pürüzsüz bacaklar oluyor! Haliyle, Eda Taşpınar’ın bronzluk ve güzellik sırlarını merak ettik ve araştırdık. Siz de ilgiyle okuyacaksınız.

Eda Taşpınar nasıl bronzlaşıyor?

Yaz tatili için genellikle Alaçatı, Bodrum ve Çeşme’yi seçen Eda Taşpınar, “Küçüklüğümden beri bronzlaşmak tutkumdur, o yüzden bu konuda yeterince bilgi sahibiyim” dedi.

Hindistan cevizi, kakao, havuç ve argan yağından oluşan bir karışım kullanan Taşpınar’ın ayrıca piyasaya özel olarak sunduğu güneş kremleri de var.

Eda Taşpınar cildine nasıl bakıyor?

Doğal yağlarla vücudunu sağlıklı şekilde bronzlaştıran Taşpınar, cilt bakımında da genellikle doğal ürünler kullanıyor. Her gün meyve ve sebze kabuklarıyla cildini temizliyor ve aktardan özel olarak satın aldığı maskeleri uyguluyor.

[wp_ad_camp_2]

Eda Taşpınar’ın bacaklarının sırrı ne?

Güzel ve selülitsiz bacaklarıyla kıskanılan Taşpınar, bu güzelliğini at kılı fırçasına borçlu. Her gün sabah ve akşam olmak üzere bacaklarını at kılı fırça ile fırçalayan Taşpınar, selülitlerden de bu şekilde kurtulmuş oluyor.

Eda Taşpınar saçlarına nasıl bakıyor?

Saçlarında boya olmayan Taşpınar, güneşlenirken saçlarının kurumaması ve yıpranmaması için saçlarına badem ve zeytinyağı karışımı sürüyor.