ebru-salli-yag-cay

Pilates ve sağlıklı beslenme ikilisiyle harika bir fiziğe kavuşan Ebru Şallı, birçok kadının hayran olduğu bir güzelliğe sahip. Doğal beslenmeye özen gösteren Ebru Şallı, bitkilerin faydalarını biliyor ve sık sık kullanıyor. Şimdi sizler için Ebru Şallı’nın zayıflama çayı tarifini sunuyoruz. Ebru Şallı’nın metabolizmasını hızlandırması ve daha kolay formda kalabilmesi için her gün içtiği özel çayın tarifini Yüksek Topuklar ekibi olarak araştırdık.

İşte Ebru Şallı’nın zayıflama çayı tarifi

Metabolizma hızlandıran ve yağ yakmaya yardım eden zayıflama çayı sadece 4 malzemeyle hazırlanıyor. Organik bal ve elma sirkesi kullanırsanız, daha iyi sonuç alırsınız. Diyette bal kullanmaktan çekinmeyin, çünkü bağışıklık sistemini güçlendirir ve sizi daha büyük ve zararlı tatlı krizlerinden korur. Karanfili tane olarak kullanacaksınız, aktardan alıp zayıflama çayında kullanabilirsiniz. Karanfil, ödem söktürücü mükemmel bir bitkidir, mutlaka çaya ilave edin. Bu zayıflama çayını emziren anneler de kullanabilir.

Malzemeler:

  • 2 yemek kaşığı elma sirkesi
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 tatlı kaşığı karanfil
  • 1 su bardağı kaynar su

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri önceden kaynattığınız suyun içine koyun ve 5 dakika kadar demlemeye bırakın. Çayı asla kaynatmayın. Yemeklerden önce içmeniz tavsiye ediliyor. İş yerine giderken ve hafta sonları termosa doldurup yanınıza alabilirsiniz. İster soğuk, isterseniz de sıcak olarak tüketebilirsiniz.

ebrusalli