ebru-salli-koton-spor-1

Ebru Şallı Koton spor koleksiyonu!

Spora başlamak için en iyi nedenlerden biri, sizi çekici ve formda gösterecek spor kıyafetler giyebilmektir! Üstelik, günden güne daha iyi görünmek için spora devam etme isteğini kendinizde bulacaksınız. Bu hissi artırmak içinse,Ebru Şallı’nın Koton için hazırladığı spor koleksiyonu biçilmiş kaftan!

Spor modası için fonksiyonel ve stil sahibi modeller sunan Koton Sport, yeni sezonda ünlü manken ve sporcu Ebru Şallı’nın dokunuşlarıyla renklendirdiği çok özel bir koleksiyon sunuyor. Ekim 2015 itibariyle Koton mağazalarında yer alan ‘Ebru Şallı Loves Koton Sport’ 2015- 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, farklı spor dallarına uygun ve detaylarla zenginleştirilmiş modelleriyle sezonun en trend parçalarını sunuyor.

Modaya uygun tasarımlarıyla spor yapılırken de şık olunabileceğini kanıtlayan Koton Sport, 2015-2016 Sonbahar- Kış sezonu için, spor ve sağlıklı yaşam alanında birçok başarıya imza atmış Ebru Şallı ile yepyeni bir kapsül koleksiyon hazırladı. Ebru Şallı’nın dokunuşları ile hayat bulan ‘Ebru Şallı Loves Koton Sport’ adlı bu koleksiyon, farklı spor dallarına yönelik 48 parçadan oluşuyor.

Sporu bir yaşam biçimi olarak gören, sağlam ve güçlü duruşlarının yanı sıra hayata pozitif bakan kadınlara hitap eden ‘Ebru Şallı Loves Koton Sport’ koleksiyonu, yumuşak ve rahat kumaşlar kullanılarak tasarlanmış parçalardan oluşuyor. Koleksiyonda özellikle hızlı kuruyan ve elastikiyeti yüksek kumaşlar tercih edilirken, kumaşlar üzerine uygulanan özel teknikler ile de mat-parlak kontrastlar yaratılıyor.

ebru-salli-koton-spor-2

‘Ebru Şallı Loves Koton Sport’ koleksiyonu içinde yer alan taytlar, özel tasarlanan arka kup formları ile dikkat çekiyor. Kalça bölgesini daha kalkık gösteren bu kuplar aynı zamanda fonksiyonel bir rahatlık sağlıyor. Ayrıca tayt bellerinde yer alan anahtar cepleri, nefes almayı sağlayan file detaylar ve ayarlanabilir lastikler de koleksiyonun dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Siyah ve beyazın yanı sıra koleksiyonun ana renkleri arasında yer alan fuşya ve derin mor, ışıltılı aksanlar ile zenginleştiriliyor. ‘Ebru Şallı Loves Koton Sport’ koleksiyonunda yenilenmiş formları ile sporcu sutyenleri, derin kol kesimli atletler ile kombinleniyor. Böylece hem spor sırasında daha konforlu hareket imkanı sağlanıyor hem de canlı renk kontrastları yaratılarak alternatif bir şıklığa ulaşılıyor. Daha klasik bir stil yaratmak isteyenlere de koleksiyon içinde yer alan alt-üst takım modeller hitap ediyor.