Bu ilişki seni mutlu ediyor mu? Etmiyorsa, neden sürdürüyorsun? Bu ilişkiden neler bekliyorsun? Karşı tarafın beklentileri de aynı mı?

Aynı gelecek planına, duygu yoğunluğuna ve ilişki anlayışına sahip misiniz? Bunları erkek arkadaşınla konuşmalısın. İkinizin neler yaşadığını bilen sensin. Bir ilişkide, en yakın arkadaşların bile senin duygunu bilemezler çünkü yaşayan onlar değil.

Aklınla yüreğini ortak noktada buluşturabiliyorsan, kalbin ve aklın sana aynı şeyi söylüyorsa; doğru yoldasın demektir. Bunun kararını ancak sen verebilirsin.

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net


okur mektubu

Candan ablacım yine bi kararsızlık anı ve yine dert ortağım olma zamanı.
Çok mutluydum,hayallerim vardı,planlar kurmuştuk olucaktı bu sefer askıda kalmıcaktı. Askerdeydi düğünleri olduğu için iznini kullanıyordu perşembe sabahı burda olmasını beklerken günde 2,3 kez arayan kişi o gün hiç aramadı.
Bugün babasını aradım ve evde olduğunu öğrendim. Bunu bna ikinci kez yaptı yani gelicem deyip gelmemesi ilk değildi.
Daha sonra beni aradı ve gelemediği için özür diledi,çok üzgün olduğunu söyledi tamam büyütülcek bişey yok sonuçta düğününüz vardı diyerek konuyu kapattım.
bu sefer söz verdi ayın 3’ünde gelicem söz veriyorum falan dedi. Kararsız olduğum konu şu : bi arkadaşım var ne zmn erkek arkadaşımdan bahsetsem hep seni üzüyor,hep kavga ediyorsunuz,bi ayrılamadın gitti diyor ve ister istemez beynim bulanıyor.
Her kafadan bi ses çkıyor inan ki napıcağını bilmiyorum :/ çok seviyorum,beni sevdiğni de biliyorum ama olayın içinde olduğum için gerçekleri göremiyorum !!