Senin de hayatına giren partnerlerden dolayı, cinsellikteki arayışın gelişmiş ve şimdi bu isteklerine karşılık verebilecek nitelikte birilerine yönelmen çok doğal. Ancak burada unutmaman gereken bir detay var: Çok fazla partner seni aşk arayışından uzaklaştırır!

Sürekli cinsellik temelli ilişkiler yaşamak, duygularını eskitir. Oysa duygular bir kadının en değerli hazinesidir. Duygular bizim ruhsal gözlerimizdir, onarlı kaybetmemek gerekir.

Şimdi içinde bulunduğun şartlarda, sanal alemde birinden hoşlansan da, bu bir ilişkiye döndüğünde ne kadar başarılı olacaktır? Şu anda var olan ilişkin için de çok değerli kelimeler sarf etmediğine göre; aslında senin hala yüreğini ve bedenini kavrayacak biriyle karşılaşmamış olduğunu söyleyebilirim.

Bu yüzden, benim tavsiyem biraz durup dinlenmen ve karşına gelen her insanı bir ilişki gibi görmemen yönünde olacaktır. Aklın ve ruhun uyuşmadan bedenin uyuşması, seni sadece cinsel açlığını gidermeye götürür. Oysa şu anda aradığın sevip sevildiğin bir ilişkide, aynı zamanda mutlu bir cinsellik yaşayabilmektir. Ben biraz daha ince eleyip sık dokumak gerektiğini düşünüyorum. Biraz yalnız kalmak ve sakince düşünüp, doğru insanı bulacak ruh ve akıl dinginliğine sahip olmak çok daha iyi sonuçlar verecektir.

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

Twitter: @candanunal

Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler

Okur mektubu

MERHABA CANDAN ABLA

BENİM ÇOK FARKLI Bİ SIKINTIM VAR SİZDEN YARDIM İSTİYORUMM EĞER YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM
BENİM ÜNİVERSİTE YILLARINDA BİR SEVGİLİM OLDU VE BİZ BUNUNLA BİR ÇOK ŞEYİ YAŞADIK HERŞEY ÇOK GÜZELDİ SONRADAN ONUNLA İLK BAŞLADIĞIMIZ ZAMANLARDA ESKİ SEVGİLİME ATMIŞ OLDUĞUMM MaİLİ GÖRMÜŞ VE ONU ALDATTIĞIMI DÜŞÜNEREK ÇOK KÖTÜ ŞEKİLDE AYRILDIK …………………………………………………………………………………………………………………….. …………………………………………………………………………………………………………………………………………

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/ayJRFlnvkdo” frameborder=”0″ allowfullscreen]