Duvarınıza tablo, saat, raf gibi dekoratif ürünler asmak istediğinizde delik açmak için uğraşıyor ve daha sonra fikriniz değişirse de deliği kapatmak için uğraşıyor musunuz? Bunların hepsi geride kaldı, çünkü artık çift taraflı yapışkanlı bantlar var!

3M Command™ askı ve bantlar, çivi çakıp delik açmaya gerek kalmaksızın resim, poster, çerçeve gibi yeni taşındığınız evin duvarlarına farklı bir hava katacak dekorasyon unsurlarını kolayca uygulamanızı sağlayan yenilikçi bir çözüm sunuyor. Çift taraflı yapışkanlı bantlar ile uygulanan 3M Command™ askılar, duvarlara zarar vermeden çıkarılabiliyor ve yedek bantları sayesinde çeşitli yüzeylerde defalarca kullanılabiliyor.

İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M, evini taşıyan ya da dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlere Command™ Cırt Cırt Bant ve Askılar ile büyük bir kolaylık sağlıyor. Yaşanan duvarlara zarar verme endişesi, Command™ ürünleri ile ortadan kalkıyor. Yeni evin duvar dekorasyonu Command™ Cırt Cırt Bant ve Askılar ile çok kolay oluyor.

Taşınmak

Command™ Cırt Cırt Bantlar duvarlarına zarar vermeden tablo ve fotoğraf asmak ve asılan eşyaların yerini değiştirmek isteyenlere esnek kullanım seçenekleriyle cazip bir çözüm sunuyor. Farklı boy seçenekleri olan ürünler, 7 kg’a kadar ağırlık taşıyabiliyor ve çıkarıldığında duvara zarar vermiyor.  Çift taraflı yapışkanlı bantlar ile uygulanan Command™ çerçeve  askıları da yine benzer şekilde  evlerde duvarlara zarar vermeden dekorasyon yapabilmek için alternatifler sunuyor. İstenildiğinde, iz bırakmadan çıkarılabilen Command™ askılar, duvarlarda çivi deliği oluşturmaması sayesinde uygulama kolaylığı sağlıyor.

Command™ Çerçeve Askıları’nın arkası ipli çerçeveler ve asma aparatlı çerçeveler için olmak üzere iki farklı seçeneği bulunuyor. Command™ Çerçeve Askıları, istenildiğinde kullanıldığı yüzeyden çıkarılıp Command™ çift taraflı yedek bantlar ile farklı yüzeylerde defalarca kullanılabiliyor. Her bir çerçeve askısı 2 kg’a kadar ağırlık taşıyabiliyor. Her pakette 1 adet askı ve 2 adet çift taraflı yapışkan bant bulunuyor. Ayrıca Command™ Yedek Bantlar, askıların tekrar tekrar kullanılabilmesine olanak veriyor.

Taşınmak

Command™ ürün grubunda çerçeve askıları ve cırt cırt bantlar dışında metal, orta, büyük ve mini boy gibi ihtiyaca yönelik farklı dekoratif askı çeşitleri bulunuyor. Daha fazla bilgi için www.command.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Birbirinden güzel mutfak dekorasyonları galerisi hazırladık; fotoğrafların üzerine tıklayıp büyütebilirsiniz.