Evini seven birçok kadın, duvarlarda çivi izi ve gereksiz delikler istemez. Yüksek Topuklar ekibi olarak tam da bu konuya ayak uyduran ve sizi çivi / delik derdinden kurtaran harika bir haberimiz var.  3M, evini taşıyan ya da dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlere Command Cırt Cırt Bant ve Askılar ile büyük bir kolaylık sağlıyor. Yaşanan duvarlara zarar verme endişesi, Command ürünleri ile ortadan kalkıyor.

Aparatli-Cerceve-Askisi

 

Command Cırt Cırt Bantlar duvarlarına zarar vermeden tablo ve fotoğraf asmak ve asılan eşyaların yerini değiştirmek isteyenlere esnek kullanım seçenekleriyle cazip bir çözüm sunuyor. Farklı boy seçenekleri olan ürünler, 7 kg’a kadar ağırlık taşıyabiliyor ve çıkarıldığında duvara zarar vermiyor.  Çift taraflı yapışkanlı bantlar ile uygulanan Command çerçeve  askıları da yine benzer şekilde  evlerde duvarlara zarar vermeden dekorasyon yapabilmek için alternatifler sunuyor. İstenildiğinde, iz bırakmadan çıkarılabilen Command askılar, duvarlarda çivi deliği oluşturmaması sayesinde uygulama kolaylığı sağlıyor. 

Cerceve-Asma

 

Command Çerçeve Askıları’nın arkası ipli çerçeveler ve asma aparatlı çerçeveler için olmak üzere iki farklı seçeneği bulunuyor. Command Çerçeve Askıları, istenildiğinde kullanıldığı yüzeyden çıkarılıp Command çift taraflı yedek bantlar ile farklı yüzeylerde defalarca kullanılabiliyor. Her bir çerçeve askısı 2 kg’a kadar ağırlık taşıyabiliyor. Her pakette 1 adet askı ve 2 adet çift taraflı yapışkan bant bulunuyor. Ayrıca Command Yedek Bantlar, askıların tekrar tekrar kullanılabilmesine olanak veriyor.

sari