Düğün gününe özel 8 parfüm önerisi

Bu özel ve unutulmaz gününüzde, bol bol fotoğraf çektirecek, pek çok insana sarılacak, öpüşecek ve yan yana duracaksınız. Güzel kokmanız gerekiyor! Üstelik kokuların, anıları da güçlendirdiğini unutmayalım… “Yüksek Topuklar” ekibi olarak, sizler için düğün gününe özel parfüm önerileri verdik, hemen okuyun!

Düğün günü kokunuzu seçin!

Kokuyu seçerken düğün yerinin de önemli olduğunu unutmayın. Sıcak ve kapalı bir alanda nem oranı farklı olacaktır ve bu durum kokunun değişmesini sağlar. Açık havada kullanacağınız koku daha farklıdır.

Düğün hazırlıkları aylar öncesinden başlar ve maalesef pek çok kişi parfüm seçiminin de bir düğün hazırlığı olduğu gerçeğini bilmez. Gündelik olarak kullandığınız parfümü bir kenara bırakın. O gün işe gitmiyorsunuz veya yürüyüşe çıkmıyorsunuz. O gün özel bir gün ve özel kokmalısınız. Size bu muhteşem günde eşlik edebilecek kokular arasından bir seçim yapabilmeniz için önerilerde bulunmayı düşündük.

Gidip kokuları deneyin, üstünüzde bir müddet tutun ve bir tam gün boyunca, özellikle alışveriş veya spor gibi, yoğun tempolu günde deneyin. Ertesi gün seçiminizi daha net yapacaksınız çünkü üstünüzde hangisinin kalacağını ve size nasıl bir iz bırakacağını göreceksiniz. İşte önerdiğimiz düğün kokuları:

Roberto Cavalli-Acqua

Eğer düğününüzü açık alanda, deniz veya havuz kenarında veya çok geniş bir mekanda yapacaksanız, bu koku size uyabilir. İçindeki su notaları sayesinde uzun süre bedeninizde kalacak ve sizi limon, yasemin karışımı bir hafiflikle kavrayacaktır.

Calvin Klein-Beauty

Eğer hafif bir parfüm tercih edecekseniz, orta notasında yer alan yasemin ve amber kokularıyla sizi çevreleyecek olan bu Calvin Klein kokusunu tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ve hafiftir.

Gucci-Flora Gorgeous Gardenia

Muhteşem gardenya kokusunun bedeninizde dansını izlemek isterseniz, o size uzun saatler boyunca eşlik edecektir çünkü o bir Gucci!

Issey Miyake-L’Eau D’Issey Florale

Pembe bir gül kokusu sarar sizi ve bembeyaz gelinliğinizle birlikte, düğününüzde düşler ülkesinden gelmiş bir peri kızı gibi dolaşırsınız. Muhteşem bir aromayla size en özel gününüzde eşlik edecektir.

Ralph Lauren-Romance

Düğün gününüzden daha romantik bir gün ne olabilir? Çiçekler diyarından gelen yumuşacık ve sizi kapalı ortamda da, açık alanlarda da rahatlıkla taşıyacak, uzun saatler kalıcılığını koruyacak bir parfümdür.

Chanel-Coco Mademoiselle

Çiçek kokularından fazla hoşlanmıyorsanız, bu parfümü tercih edebilirsiniz. Tatlı ve meyveli kokular ailesinden olan bu aroma, özellikle kapalı ortamlarda daha güçlü bir etki yaratır.

Kenzo-Flower

Masumiyetin parfümde simgelenmiş hali…Bembeyaz gelinliğinize daha fazla ne yakışabilir? Elbette masumiyet, asalet ve sevgi… Kenzo sizi en özel gününüzde saatler boyunca sarmalayacaktır.

Lancome-Hypnose Senses

Tatlı kokular seven gelinler için en ideal seçimlerden biridir. Meyve, baharat ve balın karışımından oluşan notları, sizi her ortamda rahatlıkla taşır ve kalıcılığıyla tüm gün yanınızda olacaktır.

 

 

Yorum Yapın