simavi-imza

Bu hafta sonu için plan yaptınız mı? Size güzel bir önerimiz var: “Yeni Frank Sinatra” lakabıyla tanınan ünlü müzisyen Simavi Uluç, en sevdiği Türkçe şarkılara da yer verdiği albümü “Sevgilerimle”yi 1 Ekim Cumartesi günü 16.00’da D&R Kanyon’da imzalıyor.

D&R Kanyon, 1 Ekim Cumartesi günü 16.00’da New York Observer gazetesinin ‘Yeni Frank Sinatra’ olarak nitelendirdiği Simavi’yi imza gününde konuk edecek. 9 yıllık bir çalışma sonunda hazırlanan Sevgilerimle albümü, dünyaca ünlü sanatçının en çok sevdiği Türkçe ve İngilizce şarkılardan oluşuyor.

Kişisel gelişim ve spitürel alanda başarılı Can Aydoğmuş, ‘yeryüzünde şifa arayanların yaşarken ulaşabilecekleri’ en önemli isim olarak anılan John Of God’ı kaleme aldığı ‘John Of God – Şifanın Eli’ adlı yeni kitabını bu hafta sonu D&R Suadiye ve D&R Kanyon’da imzalıyor.

can-aydogmus

D&R, sevilen yazarları okurlarıyla buluşturmaya devam ediyor. D&R Suadiye 1 Ekim Cumartesi günü ve D&R Kanyon 2 Ekim Pazar günü 16.00’da Can Aydoğmuş’u ‘John Of God – Şifanın Eli’ adlı yeni kitabının imza gününde ağırlıyor. Can Aydoğmuş, yeni kitabı için şöyle diyor “John Of God, yeryüzünde şifa arayanların yaşarken ulaşabilecekleri en önemli isim. İşte bu yüzden bu kitabı yazmak istedim”.

Can Aydoğmuş 1 Ekim Cumartesi günü 16.00’da D&R Suadiye’de ve 2 Ekim Pazar günü 16.00’da ise D&R Kanyon’da yeni kitabını imzalayacak.