dondurulmus-2109

Limonun suyunu sıkıp kabuğunu çöpe mi atıyorsunuz? Artık yapmayın! Dondurulmuş bütün limonun mucize faydalarını açıklıyoruz, çok şaşıracaksınız!

Dondurulmuş limon nasıl yapılır?

Limonu yıkayıp dilimleyip veya bütün olarak buzdolabının dondurucu bölümüne koyun. Kullanacağınız zaman çıkarıp rendeleyin.

Dondurulmuş limonun farkı nedir?

Limonun kabuğunda, suyundan on kat daha fazla vitamin ve mineral vardır. Dondurulmuş limonda bu faydalı etki daha çok artar.

Kilo vermeye yardımcıdır!

Yağ yakma metabolizması C vitamini takviyesiyle daha iyi çalışır. Her sabah bir bardak ılık suya rendelenmiş dondurulmuş limon ilave edip için, kilo vermeniz kolaylaşacaktır.

Karaciğeri yağlanmasını azaltır!

Karaciğer yağlanmasına bağlı hastalık ve ölümler gün geçtikçe artıyor. Mucize şu ki, dondurulmuş limon karaciğer yağlanmasını azaltıyor.

Kansere karşı koruyucudur!

1970 yılından günümüze kadar yapılan araştırmalarda dondurulmuş limonun bağırsak, kolon, akciğer, yumurtalık kanserlerine karşı koruma sağladığı görülüştür.

Kanser tedavisine yardımcıdır!

Dondurulmuş limonun kanser hücrelerini yok eden mucizevi etkisi var. Yapılan araştırmalar, düzenli kullanımla kanser tedavisinde yardımcı olduğunu gösteriyor.

limonlu-suyun-faydalari

Mantar tedavisinde etkilidir!

Mikrop temizleyici özelliği bulunan dondurulmuş limon, vücuttaki mantarların tedavisinde etkilidir. Vajinal mantar, ayak mantarı gibi sorunlar için çözüm sunar.

Grip ve hastalıklardan korur!

Vitaminler vücudumuzda depolanmaz, günlük olarak yeniden almamız gerekir. Dondurulmuş limon, güçlü bir C vitamini kaynağıdır ve hastalıklardan korur.

Cilt kanserinden korur!

Limon kabuğunda D-limonene özü vardır. Bu çok güçlü bir cilt dostudur. Cilt kanserini önlemede çok etkilidir.

Yüksek tansiyonu dengeler!

Kan basıncını dengeleyen dondurulmuş limon, yüksek tansiyonun düşmesine yardımcı olur.

Bağırsak kurtlarını temizler!

Bağırsaklarını kurtlarını temizlemede dondurulmuş limonun güçlü etkisi vardır.

Bağışıklık sistemini güçlendirir!

Hastalıkların en önemli sebeplerinden biri, bağışıklık sisteminin zayıflamasıdır. Düzenli dondurulmuş limon kullanımında vücut direnci yükselir ve güçlenir.

Toksin atmaya yardımcıdır!

Vücutta biriken ödem ve toksinlerin atılmasına yardım olan dondurulmuş limon, daha dinç olmayı sağlar.

Depresyona karşı korur!

İçeriğindeki vitamin ve minerallerle dondurulmuş limonun depresyona iyi geldiği bilinmekte, doğal anti-depresan olarak tavsiye edilmektedir.

Yüksek enerji verir!

Sabahları uyanmak için kahve içmenize gerek yok, dondurulmuş limon doğal enerji verir ve zinde hissetmenizi sağlar.

limonlusu-icmek

Sivilceleri hızlı iyileştirir!

Akne ve sivilce tedavisinde dondurulmuş limon güçlü bir yardımcıdır. Rendelenmiş limonu sivilce üzerine sürüp bekletin ve ılık suyla durulayın.

Diş ve diş etlerini güçlendirir!

Hepimiz diş hekimine gitmekten korkarız ve önlem alırsak, doktor ziyaretlerimiz azalır! Her gün dondurulmuş limon ilave edilmiş su içmek diş ve diş etlerini güçlendirir.

Dondurulmuş limon nasıl kullanılır?

Sağlık mucizesi dondurulmuş limonu kullanmanın farklı yolları vardır. Rendelenmiş limonu salatalarınıza, çorbalarınıza ekleyebilirsiniz.

Bitki çaylarının etkisini artırın!

Bitki çaylarına rendelenmiş dondurulmuş limon eklerseniz hem tadı daha güzel olur hem de faydalı etkisi artar.

Sabah zayıflama suyu yapın!

Geceden bir bardak suyun içine yarım rendelenmiş dondurulmuş limon ilave edip sabaha kadar bekletin. Sabah aç karna için.

Detoks suyunuzda kullanın!

Vücuttan toksin ve ödem atmaya yardım eden detoks sularınızda kullanabilirsiniz. Bir litre suya bir adet rendelenmiş dondurulmuş limon, bir adet dilimlenmiş salatalık ve bir avuç taze nane ekleyin. En az 5 saat bekletin ve gün boyunca için.