nurgul-yesilcay-3Doğum sonrası kilo vermek için ünlülerin zayıflama yöntemlerini kullanabilirsiniz. Ebru Şallı, Gülben Ergen, Angelina Jolie gibi ünlülerin hamilelik kilolarını nasıl verdiğini açıklıyoruz.

Ebru Şallı nasıl zayıfladı?

Pilates yapması nedeniyle hamileliklerinden çok az kilo alan Ebru Şallı, birçok eleştiriye maruz kalmıştı. İncecik fiziğiyle dikkat çeken Şallı, doğum sonrasında çok kısa bir sürede geri kazandığı vücudunu yürümeye, yüzmeye ve tabii ki pilatese borçlu. Yıllardır aynı kiloda olan Şallı, aynı zamanda yediklerine de çok dikkat etti ve günde 8 öğün yiyerek metabolizmasını hızlandırmayı başardı. Şallı hamileliği süresince sadece 7 kilo alarak, 48 kilodan 55’e çıktı.

Demet Kutluay nasıl zayıfladı?

Hamilelik sonrasında sadece spor yapan Demet Kutluay, harika fiziği düzenli olarak egzersiz yapmaya borçlu. Doğum yaptıktan hemen sonra 10 kilo kaybeden Kutluay, geri kalan 13 kiloyu ise zamanla hiç diyet yapmadan sadece egzersizle verdi.

Emina Sandal nasıl zayıfladı?

Hamileliği sırasında 9 kilo alan Sandal, doğumdan sonra ne spor ne de diyet yaptığını açıkladı. Sadece dört ay boyunca yüzen ve kilolarını yüzerek veren Emina Sandal, yüzmeyi çok sevdiği için spordan saymadığını belirtti.

Gülben Ergen nasıl zayıfladı?

Doğumdan sonra emzirme dönemine girdiği için sıkı bir diyet yapmadığını itiraf eden Gülben Ergen, sofrasında beyaz ekmek, pilav, kızartma ve konserve bulundurmadı. Günde 3 litre su içen ve bol bol rezene ve ısırgan otu çaylarıyla ödemi atan Ergen, haftada 3 gün et yiyerek sağlıklı beslendiğini dile getirdi.

gulben-ergen-eski-halleri

Nurgül Yeşilçay nasıl zayıfladı?

Hamilelik sonrası diyet yapmadan kilo vermeyi başaran Nurgül Yeşilçay, bu dönemde sadece az az ve sık sık yemek yiyerek metabolizmasını hızlandırdığını söyledi. Özellikle sebze yemeklerine ağırlık veren güzel oyuncu, ayrıca şaşırtıcı olarak her gün çikolata yediğini de sözlerine ekledi.

Pınar Altuğ nasıl zayıfladı?

Minik kızına hamileyken 15 kilo alan Pınar Altuğ, normal doğum tercih ettiği için kilolarının fazlasını doğum sırasında vermiş oldu. Altuğ diğer kilolarını ise emzirerek ve Su ile ilgilenerek verdiğini açıkladı.

Heidi Klum nasıl zayıfladı?

Doğum sonrasında 6 ayda 14 kilo vermeyi başaran Heidi, egzersiz yaparken hamilelik öncesi fotoğraflarına bakarak motivasyonunu artırdığını söylüyor. Aynı zamanda emzirerek de kilo veren Klum, sağlıklı beslenerek de form tutmayı başardı.

Reese Witherspoon nasıl zayıfladı?

Hamileliğinden yalnızca 2 ay sonra eski kilosuna kavuşan ünlü oyuncu, bu durumu yoga, sağlıklı beslenme ve egzersize borçlu olduğunu söylüyor.

Angelina Jolie nasıl zayıfladı?

Yoga ile doğum kilolarından kurtulanlar kervanında olan isimler arasında Angelina Jolie’de var. Hem ikizleri hem de minik kızını doğurduktan sonra yoga ile kilo veren Jolie, aynı zamanda zencefil kökü ve sarımsakla hazırlanan özel bir çay içmeyi de ihmal etmedi.

Jennifer Lopez nasıl zayıfladı?

İkizleri için hamileliği boyunca 20 kilo alan Lopez, günlük 1400 kalori alacağı sıkı bir diyete girerek kilolarından kurtuldu. 4 öğün yiyen ve 55 kiloya düşene kadar bu diyetten vazgeçmeyen güzel şarkıcı, diyet sebze ve meyvelerden oluşan beslenme planında her öğün protein almaya ekstra özen göstermiş.

ebru-eski-halleri-banner

Adriana Lima nasıl zayıfladı?

Düzenli olarak boks yapan Adriana Lima, iki doğumdan sonra halen çok düzgün olan vücudunu boksa, yogaya ve sağlıklı beslenmeye bağlıyor. Lima, her gün düzenli olarak boks yapıyor ve ip atlıyor.

Alessandra Ambrosio nasıl zayıfladı?

Doğumundan 2 ay sonra eski formuna kavuşan model, bu süreç boyunca her gün kardiyo ve egzersiz yaptığını söylüyor. Diyet yapmadan kilo vermeyi başaran güzel model, emzirmenin de çok önemli olduğunu vurguluyor.

Kate Middleton nasıl zayıfladı?

Doğum sonrası sadece 2 ayda formuna kavuşan Kate, yemek porsiyonlarını küçülterek, yoga yaparak ve oğlunu emzirerek kilo verdiğini söylüyor.

hamile-besin-banner