Her gün gittikçe büyüyen Yüksek Topuklar, editörleri ve okuyucuları ile kocaman bir ailedir. Paylaşan, değişen, gelişen bu aile içinde bulunmaktan onur duyuyorum. İyi ki varsınız!


Bu sayfalar gerçekten emek vererek hazırlanıyor. Okuduğunuz her yazı, uykusuz gecelerin, bilmem kaçıncı paket sigaranın, bardaklar dolusu kahvenin bitmesiyle yayına giriyor. Tıpkı bir bebeğe emek verir gibi, titizlikle, özenle ve büyük bir aşkla büyüttüğümüz Yüksek Topuklar’ın 1.yaşında bizlerle birlikte olduğunuz için size sonsuz teşekkürler.


Beni bu muhteşem aile ile tanıştıran sevgili dostum, sessiz yaşam şahidim, görünmez desteğim İremSU başta olmak üzere, Arzu Karabulut liderliğindeki tüm editör arkadaşlarımın 1.yaşını kutluyorum. Dilerim daha çok uzun yıllar bu sayfadan sizlerle kucaklaşalım, ben inanıyorum, diğer arkadaşlarımın da inandığını biliyorum.


Sizden gelen mektuplar ve yorumlardan anlıyoruz ki, doğru yoldayız. Tüm övgü ve eleştirileriniz bizlere rehberlik ediyor. Birinci yaşımızda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.


İyi ki doğdun Yüksek Topuklar! İyi ki varsın ve durmak yok yola devam!


Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü