İlişkilerimizle, çevremizdeki insanlarla kendimizi tanıyor; hayat yolculuğunda düşe kalka yürüyoruz. Doğru kişiyi bulmak ve aşık olmak istiyor, el ele zorlukları aşalım istiyoruz. Acaba, bu mümkün mü? Aret  Vartanyan’ın bir fikri var!

Türkiye’nin ilk ve Tek Kişisel Dönüşüm Akademisi Olan Yaşam Atölyesi, Workshop Çalışmaları İle Katılımcılarıyla Buluşmaya Devam Ediyor. Aret  Vartanyan Eğitmenliğinde Düzenlenecek Olan “Doğru İnsan Gerçek İlişki” Workshop Çalışması 9 Ocak Tarihinde Gerçekleşecek.

257 bin katılımcısı ve 1.2 milyon üyesiyle günden güne büyümeye devam eden Yaşam Atölyesi, “Doğru İnsan Gerçek İlişki” workshop çalışması ile katılımcılarıyla buluşacak. Aret Vartanyan eğitmenliğinde 9 Ocak Perşembe günü Beyoğlu Mısır Apartmanı’ndaki merkez ofisinde, 20:00-22:30 saatleri arasında gerçekleşecek olan eğitime katılım ise 25 kişi ile sınırlı.

yasam-atolyesi-2

Katılımcılar, günümüz dünyasında aşk, ikili ilişkiler ve cinsellik konularında derin bir yolculuğa çıkarken, gerçekten tatmin edici bir ilişkiyi nasıl yaşayabileceklerini sorgulayacaklar. Vartanyan’ın bu özel seminerinde bireyin kendisini tanıyarak, kendine uygun ilişki modelinin çıkarılması ve doğru partnerinin seçilmesi çalışılacak.

 

•          Workshop öncesi bireysel kişilik analizi

•          Workshop sırasında analiz sonucuna göre ilişki modelinin belirlenmesi

•          Bu doğrultuda gerçekten nasıl bir ilişkiye ihtiyaç olduğunun ortaya konulması

•          Başarılı bir ilişki için doğru adımlar

•          Doğru partner seçimi için kriterlerin belirlenmesi

•          Günümüz dünyasında aşk, ilişkiler ve cinselliğin global çözümlenmesi

Bilet Fiyatı    :150 TL

Aret Vartanyan ve Yaşam Atölyesi Hakkında

Kitapları ve Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi ile milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan, ilk kitabını 2008 yılında yayımlandı ve 5 yılda 257 bin katılımcısı ve 1.2 milyon üyesiyle Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi olan Yaşam Atölyesi’ni kurdu.

Okurlarıyla hayata dair bir sohbet olan ’Sen ve Ben’, İstanbul ekseninde insanı, yaşamı irdeleyen ve farklılıklarla bir arada yaşamanın romanı ’Bir Nefes İstanbul’, bir bedende kaç kişi yaşadığımızı ve hayatın içindeki rollerimizi kadın ve erkek olgularıyla sorgulayan ’Bin Yüz Bir İnsan’, on binlerce danışanı ile gerçekleştirdiği çalışmaları kendi yaklaşımları ile birleştirerek yaşamın farklı kulvarlarına ışık tutan ’Gerçekten Yaşıyor Musun?’ ve aşkı yeniden tanımlayan, bildiğiniz aşkı unutun diyen ’Çırılçıplak Aşk’ ile bir milyondan fazla okura ulaştı. 

Yaşam Atölyesi, 2008’de kurulduktan sonra kısa sürede yüzbinlerce insana ulaştı. Beyoğlu Mısır Apartmanı ve Acarkent atölyelerinin dışında 2012 yılında Amsterdam atölyesini kuran Yaşam Atölyesi, gelecek ay Milano atölyesini de hizmete açıyor. 2013 yılında tescillenerek Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi’ne dönüşen Yaşam Atölyesi, AVCT markası altında kurulan ayrı bir yapıyla Türkiye’nin önde gelen kurum ve markalarına kurumsal eğitimler sunuyor.