Anneler Günü geliyor! Hepimizi tatlı bir hediye telaşı sarmışken çok sevdiği annesini mutlu etmek isteyenler, Farmasi’nin doğadan aldığı ilham ile özel olarak geliştirdiği Dr. C. Tuna Pure Rose serisini tercih ediyor.

En değerli varlığı annesini şımartmak ve onun gönlünü fethetmek isteyenlerin yolu bu yıl Farmasi’nin doğa dostu güzellik ürünlerinden geçiyor. Doğanın canlandırıcı gücünü sunan Dr. C. Tuna Pure Rose serisi ile anneler her mevsim canlı, taze ve ferah bir cilde sahip oluyor.

Dr. C. Tuna Pure Rose serisi, doğanın sunduğu muhteşem güzelliklerden biri olan gülün temizleyici, yatıştırıcı ve güzelleştirici özelliklerini bir araya getiriyor. Aynı zamanda hava kirliliği, makyaj kalıntıları ve güneş gibi dış etkenlerden zarar gören cildi tazeliyor, canlılık kazanmasına ve ferah bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Cildinizi Pure Rose Serisi ile Tazeleyin!

Jel ile Derinlemesine Temizleme

Kokusu ve kullanım sonrasında cildinizde bıraktığı ferah his, cilt bakım ritüelinizi daha keyifli hale getiriyor. Cildinizi derinlemesine temizlerken tazelenmiş ve duru bir cilt görünümü sunuyor. Makyajı ve cilde yapışan kirleri derinlemesine temizliyor.

Gül Suyu ile Tonikleme

Doğal tonik etkisi ile cildi nemlendiriyor ve doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı oluyor. Cildinizi kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına destek oluyor. Saf gül suyu içeriği ile cildinizin beslenmesine katkıda bulunarak tazelenmiş bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Gül Yağı ile Güçlendirme

Gül suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı ile birlikte kayısı, jojoba, aynısefa, badem ve zeytinyağları ile zenginleştirilen formül, üstün özellikteki gül yağını oluşturuyor. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cilde yumuşaklık vermenin yanı sıra cildin yenilenmesine ve ışıltı kazanmasına destek oluyor.

Krem ile Nemlendirme

Özel formülü sayesinde cildin beslenmesine, canlı ve nemli kalmasına katkıda bulunuyor. Hafif ve ipeksi dokusu sayesinde hızla emiliyor ve yağlılık hissi bırakmıyor. Aynı zamanda cildin tazelenmesine ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.