Dolgun ve dik göğüslere sahip olmak her kadının arzusudur. Bunun için, estetik operasyona başvurmanıza gerek yok! Doğal yöntemlerle göğüslerinizi istediğiniz forma getirebilirsiniz. Yüksek Topuklar ekibi olarak sizler için doğal göğüs büyütme yöntemlerini araştırdık. Göğüs nasıl büyür, öğrenmek için özel haberimizi hemen okumaya başlayın!

Bitkisel yolla göğüs nasıl büyütülür?

Bitkisel yollarla göğüslerinizi istediğiniz forma getirmek için doğal yöntemleri deneyin.

Şerbetçi otu ile göğüs büyütme

Mucizevi bitki şerbetçi otu, göğüs büyütmede son derece etkili. Düzenli bir şekilde uygulanan şerbetçi otu kürü sayesinde göğüslerinizde fark edilir oranda bir büyüme sağlayabilirsiniz.

Hazırlanışı:

5-6 gramlık şerbetçi otunu alın ve bir bardak suda kaynatın. Kaynayan karışımı süzerek için. 1 ay boyunca her gün bu karışımı yapmalısınız. Bir ayı tamamladıktan sonra, ikinci aşamada hayıt tohumu kullanın.

Göğüs büyüten besinler

Bu kürü uygularken, beslenmenize de dikkat etmelisiniz. Özellikle, bir yarım avokado, kuru beyaz üzüm ve ceviz bu süreçte düzenli olarak tüketmeniz gereken gıdalar arasındadır.

Göğüs büyütme işlemini hızlandırmak istiyorsanız, iki günde bir yaklaşık 30 veya 40 gram sütlü çikolata tüketilmesi de uzmanlar tarafından önerilmekte.

Östrojen ve progesteron hormonları, göğüslerin büyümesinde etkili olan hormonlardır. Bu hormonları artırmak için rezene tohumu kullanabilirsiniz. Bir bardak kaynar suya bir çay kaşığı rezene tohumu atın. Demlendikten sonra bu karışımı için. Düzenli tükettiğiniz takdirde, göğüslerinizin büyüdüğünü göreceksiniz.

Sporla göğüs nasıl büyütülür?

Düzenli egzersizle birlikte, göğüs kasları gelişir, meme dokusu sıkılaşır ve göğüsler daha dik durur. Göğüsleriniz toparlandığında, daha dolgun ve büyük gözükürler. Eğer sporla birlikte diyet yapıyorsanız ve günlük kalori alımınızı azalttıysanız, vücudunuz gerekli enerjiyi yağ dokularından karşılar. Meme dokusunun da büyük bir kısmı yağdan oluştuğu için, göğüslerinizde bulunan yağ yakılmaya başlar. Siz büyük göğüsler isterken, aksine göğüsleriniz küçülebilir. Spor yaparak göğüslerinizi sıkılaştırmak ve dolgun bir görünüm elde etmek istiyorsanız beslenme programınızı da buna uygun olarak düzenlemelisiniz.

Göğüs büyütme masajları

Masaj doğru yapıldığı takdirde, kasların ve dokuların yapısını iyileştirir. Göğüslerinize uygulayabileceğiniz birkaç basit masaj hareketi sayesinde göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Bu hareketlerden bazıları şu şekildedir:

  • Göğüslerinizin iç kısmından dış kısmına 100’er adet masaj hareketi yapın. İki göğsünüze de eşit sayıda hareket uyguladığınızdan emin olun.
  • İki göğsünüzü 30-40 kere birbirine yaklaştırıp uzaklaştırarak masaj yapın.
  • Yine iki göğsünüzde de 50’şer kere dairesel masajlar uygulayın.

Egzersiz olarak yaptığınız kol ve göğüs hareketlerini, masajla birleştirerek göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Bu masajlar, meme dokusunun orantılı bir şekilde büyümesine yardımcı olur.

Doğal göğüs büyütme yöntemlerini öğrendiniz. Göğüs büyütme hakkında diğer yazılarımız:

Bitkisel göğüs büyütme formülü

Doğal göğüs büyütmek için besinler

Göğüsleri sıkılaştıran öneriler