Son günlerin sevilen ismi Dilan Çiçek Deniz, Avon’un efsane kırmızı rujunu tercih ediyor! Dudaklara pürüzsüz ve kadifemsi görünüm kazandıran ruju, siz de deneyin!

Birbirinden farklı ürünleriyle geniş bir yelpaze sunan Avon’un kadınlar tarafından en çok tercih edilen makyaj ürünü Mükemmel Mat Ruj oldu. Kadınların kendilerini gün boyu mükemmel hissetmelerini sağlayan Mükemmel Mat Ruj, pürüzsüzlüğüyle sürüldüğü andan itibaren dudaklara kadifemsi bir görünüm kazandırıyor. Bordo, kırmızı, pembe ve doğal tonların hakim olduğu geniş renk yelpazesiyle çarpıcı dudakların adresi olan rujun tanıtımı ünlü isimlerin de katıldığı bir davetle yapıldı.

Kadınların vazgeçilmezi haline gelerek efsaneleşen Mükemmel Mat Ruj’u düzenlenen davette, başarılı oyunculuk performansıyla dikkat çeken ve Avon’un yeni marka yüzü olan Dilan Çiçek Deniz tanıttı. Davette ayrıca Dilan Çiçek Deniz’in rol aldığı reklam filminin de ilk gösterimi yapıldı.

Kusursuz görünüm ve kalıcılığın birleştiği ruj, yüzde 100 gerçek mat görünümü, tek sürüşte yoğun renkleri, topaklanma yapmayan formülü ve kurutmayan kadifemsi dokusuyla dudakları kusursuz bir görünüme kavuşturuyor. Yeni sezonda yükselişe geçen trendlere de tam olarak cevap veren Mükemmel Mat Ruj, iddialı makyaj stillerine de hitap ediyor.

Avon gibi, güçlü kadının simgesi haline gelen bir marka ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz, “Bugün Avon ile birlikteliğimizi kutlarken, tanıttığımız ilk ürünün bir ‘efsane’ olması da çok heyecan verici. Kullanmaya başladığım andan itibaren dokusu ve renkleriyle Mükemmel Mat Ruj benim de favorim oldu. ‘Rujum silindi mi, çıktı mı’ endişesi hiç yaşamadan, kalıcılığıyla aynı mükemmel hissi devam ettiriyor” dedi.

Avon Mükemmel Mat Ruj serisinin kısa sürede tüm kadınların gözdesi haline geldiğini belirten Avon Ticari Pazarlama Direktörü Esen Mestan Kocatürk, “Yeni marka yüzümüz Dilan’ ı tanıttığımız, hem de efsane ürünümüzü açıkladığımız bu mükemmel günde bizimle olduğunuz için çok teşekkür ederim. Böyle güzel bir günde bir araya gelme sebebimiz olan Avon Mükemmel Mat Ruj’a hak ettiği değeri verdiği için Avon kullanıcılarına da ayrıca teşekkür ediyorum. Mükemmel Mat Ruj kalıcılığı, ağırlık yapmayan dokusu, pürüzsüzlüğü ve kusursuzluğu birlikte sunan, yüzde 100 mat renk seçenekleriyle gün boyu mükemmelliğini koruyan iddialı bir ruj” dedi.