Modagram.com “Senin için en mükemmel denim” mottosundan yola çıkarak sadece kadınlara özel, yepyeni ve çok iddialı bir koleksiyon sunuyor; Modagram Perfect Denim. İnceltici ve şekillendirici özellikleri ile her kadının sahip olması gereken jean’ler yalnızca 49,99 TL fiyatlarıyla bu koleksiyonda!

Modagram Perfect Denim koleksiyonu ile şık ve çarpıcı görünmenin yanı sıra özel kumaşları ve kesimleriyle daha fit bir görünüm çok uygun fiyatlarla seni bekliyor. Farklı vücut tiplerine özel mükemmelleştirilmiş kalıplara sahip koleksiyon Slim Down ve Push Up olmak üzere 2 modelden; skinny ve bootcut olmak üzere 2 farklı kesimden oluşuyor.

Slim Down Denim modeli; vücudu toparlayan kumaş özelliği, kalçayı daha yukarıda gösteren kalıp, bacakları daha ince ve uzun gösteren yan ve arka dikiş yerleşimiyle bir beden ince gösteriyor. Doğru bel yüksekliği ile karını da toparlama özelliğine sahip Slim Down modelinin esnek yapılı likralı kumaşları ekstra rahatlık sağlıyor. Push Up Denim; likra ve recovery oranı yüksek kumaşlarla tasarlanan, kalçayı daha dik ve şekilli gösterme özelliğine sahip şekillendirici bir jean. Yan ve arka dikiş detaylarıyla kalçayı dik ve olduğundan daha yuvarlak gösteriyor.

Yalnızca Modagram.com’da bulabileceğin Perfect Denim koleksiyonu; model, kesim ve renk alternatifleriyle gündüzlerin yanı sıra geceler için de ideal! Skinny kesimli modellerin rinse, dark rodeo ve medium rodeo yıkamalı alternatifleri bulunurken bootcut kesimli modellerin dark rodeo ve medium rodeo alternatifleri 49,99 TL’ye seni bekliyor.

Form