Demet Akalın’ın doğal saç uzatma formülü

demet-akalin-2015

Uzun ve parlak saçlara Demet Akalın, evde hazırladığı doğal saç bakım yağıyla doğal saç uzatma formülü uyguluyor ve güzelliğini koruyor. Demet Akalın, hem ekonomik hem etkili doğal saç uzatma formülünü sevenleriyle paylaştı; ‘Yüksek Topuklar’ olarak size iletiyoruz.

Demet Akalın doğal saç uzatma formülü nasıl kullanılır?

Eşit miktarda biberiye, gül, susam, çam terebentin, ısırgan otu, sarımsak, yılan yağını karıştırıp; haftada 1 kez saçlarına sürüyor ve yaklaşık 1 saat beklettikten sonra hiç su sürmeden önce şampuanlıyor, sonra dururluyor ve sonra yine şampuanla yıkayıp duruluyor.

Hangi bitki yağı ne işe yarıyor?

ÇAM TEREBENTİN YAĞI: Saçı besliyor, dökülmesini ve kepek oluşumunu engelliyor. Saç dipleri kuvvetlendiriyor ve daha hızlı uzamasını sağlıyor.

BİBERİYE: Saç dökülmesini önlüyor ve kullanıldığı bölgede kan akışını hızlandırıyor.

KAYISI: Saç hücrelerini besleyip saçları gürleştiriyor.

YILAN YAĞI: Saç dökülmesini yavaşlatıyor ve yeni saç çıkmasını sağlıyor.

Demet

GÜL YAĞI: Saçı besliyor, kepeği engelliyor.

ISIRGAN OTU: Saç dökülmesini engelliyor. Saçlara canlılık ve parlaklık kazandırıyor.

SUSAM YAĞI: En büyük sorunlardan saç kırılmasını engelliyor.

SARIMSAK: Saç derisine doğru olan kan akışının canlanmasında faydalı oluyor.

Yüksek Topuklar öneriyor:

son-icerik

Biz de şampuan içine çam terebentin ekleyip memnun kalan biri olarak; Demet Akalın’ın doğal saç uzatma formülünü kullanmaya karar verdik.

DEMET AKALIN HAKKINDA TÜM HABERLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

14 Yorum

  1. ya yanlış biliyosunuz röpörtajda kadın 3 4 saat bekliyorum demişti. hatta yapabilirseniz sabaha kadar kalsın ama yatağınız batar fln demişti. biraz daha araştırın bence 1 saat olmamalı süresi. ve lütfen site kurucusu yazdıklarımızı cevapsız bırakmasın kendimiz yazıyoruz kendimiz cevaplıyoruz bu nasıl iş ?:S

  2. ARKADAŞLAR BEN SARIMSAK YAĞI İÇİN DEMEDİM AMA ONU NORMAL SARIMSAĞI İKİYE KESİP SÜTLE KAYNATIRSAN KOKUSU KALMIYOR

  3. Bence sarmsagi cikartip hashas yagini deneyin 1saat yeterli oluyo beklemk icin durulamada sac kremi kesinlikle kullanmayin kullancaksniz onunda bitkisel olani var denemseydim su yazdklarimi burda yorum yapma gerei duymazdim..

  4. O YAĞI BİZ HAZIRLADIK DEMET HANIM’A. SAÇIN DİPLERİNE VE UÇLARINA BÜTÜN SAÇA AZ BİR MİKTAR UYGULAYIN EN AZ YARIM SAAT BEKLETİN KAFANIZDA DAHA SONRA DURULAYIN.

  5. Kırmızı biber sarımsaktan daha etkili enazından koku yapmıyo ve daha güzel kan dolaşımını hızlandıryo sarımsak yerine bence kırmızı toz biber

Yorum Yapın

vestel