Genç İngiliz yazar Beth Reekles’in internette büyük popülerlik kazanan romanı “Delidolu” Türkçe olarak Pena Yayınevi’nden çıktı. Yüksek Topuklar ekibi olarak bir hayli merak ettiğimiz bu romantik kitap, “Delidolu”, tatlı, romantik bir aşk hikayesini anlatıyor.

Gençlerin dilinden konuşan, ilk aşkın inişlerini çıkışlarını, eğlencesini olduğu kadar kırgınlıklarını da barındıran bu aşk romanı, İngiltere’nin ardından ABD ve Uzakdoğu’da gençler arasında fırtına gibi esti.

Delidolu kitabının konusu:

Aşkı yeni tanıyan iki genç: Rochelle Evans ve Noah Flynn. Elle sevimli, popüler ve delidolu… Noah ise tam bir baş belası, hoppa ve bir oyuncu… Üstelik Elle’in en yakın arkadaşının abisi. Elle okulun kermesi için bir öpücük standı kurmaya karar verir ve stantta Noah ile öpüştüğünde hayatı tamamen değişir. Fakat bu sıra dışı durum onun için tam bir hayal kırıklığı olacaktır…

PENA Delidolu Kapak

 

 

Eser Adı                      : Delidolu

Yazar Adı                    : Beth Reekles

Çeviren                      : Özge Eldaş

Orijinal Adı                 : The Kissing Booth

Türü                           : İlk Gençlik Roman

Sayfa Sayısı                 : 360

Etiket Fiyatı                : 24,00 TL

Yayınevi                     : PENA Yayınları

 

The Guardian yorumu: “Romantik bir kitap arıyor ve ne okuyacağınıza henüz karar veremediyseniz, kesinlikle Delidolu’yu okuyun. Pişman olmayacaksınız. Bu hikâyeyi o kadar sevdim ki!”

kitap