Bu yaşlarda insanlar değişirler. Eskiden sevdikleri şeyleri sevmez, eski fikirlerini değiştirirler. Sen de muhtemelen bir değişim yaşıyorsundur.

Onun karakterinin oturma zamanına denk gelmiş olabilirsin. Bu konuda yapılacak pek fazla bir şey yok. Ancak karşına alıp, bu davranışlarının seni kötü hissettirdiğini, sende yarattığı izleri anlatabilirsin.

Onu suçlamadan, bu ilişkiden beklentilerinde bir farklılık olup olmadığını öğrenebilirsin. Uzun zamandır birliktesiniz ve o da yaşının getirdiği etkiyle bu ilişkiden sıkılmış ve heyecan arayışına çıkmış olabilir. Belki de hayatına başka birini almak istiyor ancak bunu sana henüz söyleyemiyordur.

Çok detaylı yazmadığın için, benim de üzerinde fazla yorum yapacak alanım kalmıyor maalesef. Her ne olursa olsun, kendini sen de yeniliklere ve değişime açık tutmalısın.

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net


Merhaba. Bir şey danışacaktım size.. Ben 3 buçuk yıldır biriyle çıkıyorum, daha önce her şey gayet güzel gidiyordu ama şu anda benden uzaklaştığını hissediyorum. Eskisi kadar arayıp sormuyor. Buluşmak istemiyor. Ne dersem saçmalama diyip geçiştiriyor. Değiştin diyorum, saçmalama diyor. Ben onu eski haline getirmek için daha fazla ilgi gösteriyorum, o daha çok uzaklaşıyor. N e yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum. Böyle davranarak beni de kendinden soğutuyor, yardımcı olursanız sevinirim!