Doğal yağların mucizevi etkilerinden yararlanarak geliştirilen yeni bebek yağları, yeşil ve turuncu ambalajlarında kullanıcılara iki farklı yağ karışımı sunuyor. Dalin Doğanın 3’lü Dokunuşu Yeşil Bebek Yağı, cildin doğal nemini düzenleyen zeytinyağı, bariyer özelliğini koruyan avokado yağı ve yoğun besleyicili badem yağından oluşurken; Dalin Doğanın 3’lü Dokunuşu Turuncu Bebek Yağı ise, yoğun besleyicili kayısı çekirdeği yağı, etkin nemlendiricili susam yağı ve cildin bariyer özelliğini koruyan fındık yağını içeriyor. Doğal yağlar içeren ‘Doğanın 3’lü Dokunuşu’ bebek yağları özellikle yazın güneş sonrası kuruyan ciltler için yoğun nemlendirme özelliğine sahip.

Klinik testlerle kanıtlanmış yumuşak formülüyle cilde nem ve doğal parlaklık veren yeni yağlar, hipoalerjenik özelliği taşırken alkol, boya ve paraben gibi zararlı maddeler içermiyor.

Bebek bakım ürünlerinde annelerin 1 numaralı tercihi Dalin, doğal yağlar içeren yeni ‘Doğanın 3’lü Dokunuşu’ bebek yağları ile bebekler kadar kadınlara da hitap ediyor. Cildinde bebeksi yumuşaklığı ve doğal parlaklığı arayanlar için özel geliştirilen bebek yağları yeşil ve turuncu şişe alternatiflerinde farklı yağ içerikleri sunuyor.

Bebek bakım ürünlerinin uzman markası Dalin, özel geliştirdiği yeni ‘Doğanın 3’lü Dokunuşu’ bebek yağları ile raflarda yerini aldı. 34 yıldır bebek cildi hassasiyetine özel ürünler geliştiren Dalin, etkin nemlendirici özelliği taşıyan yeni yağlarıyla cildinde ipeksi saflığı ve doğal parlaklığı yakalamak isteyen kadınlara da hitap ediyor.