eldivenli-kadin

Aslında her kadın çekicidir, sadece bunu ortaya çıkarmak için kendinde birkaç değişiklik yapması gerekir. Daha çekici görünmek için 9 ateşli tavsiyemizi uygularsanız, hem siz kendinizi hem de etrafınızdakiler sizi beğenecek!

Saçlarınızla göz kamaştırın

Uzun ve omuzlara dökülen ipeksi saçlar oldukça çekicidir. Özellikle omuzlardan birini açıkta bırakan bir kıyafet giyer ve saçlarınızı bir tarafa doğru toplarsanız… Saçlarınız kısaysa üzülmeyin, takma saçlar ve kaynaklar yardımınıza yetişecektir. Sevişme sırasında saçlarınızı kullanıp en hassas bölgelerine masaj yapabilirsiniz.

[wp_ad_camp_2]

Kırmızının gücünden faydalanın

Kırmızı rengin dişiliğin önemli bir parçası olduğunu hiç aklınızdan çıkarmayın. Eğer bir yerde dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız, kırmızı sizin için en ideal seçim olacaktır. Şık bir kırmızı elbiseden daha çekici gösterecek ne olabilir?

Gözleriniz dumanlı baksın

Dumanlı göz makyajı, gözleri iri göstermenin bir yolu, üstelik hüzünlü bir seksilik katıyor. Dumanlı göz makyajını, gece bir yere giderken rahatlıkla kullanabilirsin, buğulu bakışlar erkekler üzerinde oldukça etkilidir. Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır, öğrenmek için tıklayınız.

bar-rafaelijpg

Etkileyici bir koku sürün

Bir kadının yanından geçerken onu fark etmenin en önemli yolu parfümüdür. Kokular erkeklerin başını döndürebilir. Kendinize uygun kokuyu bulun. Özellikle vanilya, gül, portakal çiçeği veya lavanta bir ipucu olarak aklınızda kalsın.

Farklı aksesuarları deneyin

Bir aksesuar ile farklılaşabilirsiniz. Bir şapka veya parlak bir kolye, tek bir yüzük… Bazen tek renk ve düz bir elbiseye takılan, gerdanınızı ışıltıyla dolduran bir kolye veya başınızdaki şık bir şapka, sizi ortamın en seksi kadını yapabilir. Yeter ki size yakışanı bulun.

Dudaklarınızla ilgi toplayın

Erkekler bilir ki kadınlar ağızlarını sadece konuşmak ve yemek için kullanamzlar; onları memnun edecek oral seks de o dudaklar ve ağızla yapılır. Bu yüzden, dudaklarınızda ilgiyi toplamak için basit bir makyaj hilesiyle onları olduğundan daha iri ve dolgun gösterebilirsiniz. Üst dudakta ışıltılı bir krem ve parlatıcı kullanarak, dikkati dudaklarınıza çekebilirsiniz.

enguzel-topuklu-2015

Dengeli dekolteyle büyüleyin

Dekoltenin fazlası ucuz gösterir, değerinizi düşürür ama dengeli bir dengeli, tüm ilgiyi üzerinize çeker. Kıyafet seçiminde biraz göğüs dekolteli buluz seçebilirsiniz. Aşırıya kaçmayın ama seksi göstermek için sutyeninizin de iç gıcıklayan bir model olmasına dikkat edin. Dekolte bölgesine biraz ışıltılı krem de sürerseniz, artık gözler hep sizde olacaktır.

Yüksek Topuklar ile bir adım öne çıkın

Türkiye’nin en iyi kadın sitesi ödülüne sahip ‘Yüksek Topuklar’ kadın portalının editörleri olmaktan çok mutluyuz çünkü kadını çekici gösteren en önemli detay elbette topuklu ayakkabıdır. Kendinizi en yorgun veya çirkin hissettiğiniz anlarda bunu hatırlayın. Bacaklarınız uzun ve siz daha seksi görünüyorsunuz.