Aynaya baktığınızda çekici bir kadın görüyorsanız, beğenildiğinizi düşünüyorsanız özgüveniniz yükselir, ‘bugün çok iyi hissediyorum!’ dersiniz. İşte, bunu sağlamanın 3 önemli sırrını hemen sizinle paylaşıyoruz!

Kalplerin hızla çarpamasını sağlayın, seksiliğin sınırlarınız zorlayıp nabzınızı yükseltin! Bunu nasıl mı yapacaksınız? Kokunuzla! Mis kokulu bir vücut, yumuşacık bir ten, ışıl ışıl parlayan gözlere sahip bir kadından daha çekicisi olabilir mi?

daha-cekici-vs-3

Ve tüm dünya kadınlarının daha çekici olması için çalışan Victoria’s Secret, ahududu likörü, siyah şakayık, pralin gibi meyvemsi çiçeksi notalara sahip… Makyaj masasını süsleyecek şık tasarımlı SCANDALOUS, parfüm setiyle sizleri bekliyor!

Daha çekici olmak için daha çekici giyinmek gerekir, bunun en garantili yolu tabii ki kışkırtıcı iç çamaşırlardan geçer! Daha büyük görünen göğüsler için push-up bir modeli tercih edebilirsiniz; erkekler her zaman daha büyük göğüsleri sever, bunu unutmayın! Kalçalarınızı muhteşem gösterecek, yarım kesimli bir külotla çekiciliğinizi artırabilirsiniz.

daha-cekici-vs-2

Push-up, kışkırtıcı balkonet form, önden ve ortadan dramatik etkili yukarı doğru kalkık kesimle Scandalous koleksiyonu sınırları zorluyor.