banyo-crate-barrel

Günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için ılık bir duş almaktan daha iyisi var mı? Banyomuzun harika bir dekorasyonu varsa, orada geçirdiğimiz dakikalar daha keyifli olur. Evin her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, banyo dekorasyonu için şık aksesuarlar sunuyor.

Crate and Barrel, ufak detaylarda yapacağı büyük değişiklikler ile fark yaratmak isteyenler için ise tasarımcı Christ Mestdagh’ın kuşbakışı Manhattan manzarasını resmettiği Skyline Duş Perdesini ve mavi-beyaz çizgili deseniyle Ilta Havlu serisini öneriyor.

crate-barrel-banyo-aks5

Modern tasarımlarının yanı sıra sadelikleri ile dikkat çeken Pure serisi diş fırçalık, diş macunluk, sabunluk ve eski dönem eczanelerde kullanılan cam kavanozları hatırlatan farklı boydaki pamukluklar ise, banyoların olmazsa olmazları arasında yerini alıyor.

crate-barrel-banyo-aks4

Crate and Barrel, banyolarına şıklık katmak isteyenleri Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

crate-barrel-banyo-aks2

Crate and Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır.