Peki, bu kavgalar esnasında alttan alıp, konuyu kapatmanıza rağmen; şöyle okkalı bir tokat atasınız gelmedi mi hiç? Hatta onu bir kaşık suda boğabilirdiniz değil mi? Ama ne yaptınız?

Hırsınızı, öfkenizi içinize saklayıp, ya konuyu tamamen kapattınız; ya da daha sakin bir zamanda konuşmak üzere ileri bir tarihe attınız. Aslında bunlar sadece buzdağının görünen yüzü. Tüm hislerinizi bilinçaltına itelediniz. Bu olay da diğerlerinin yanında ve vakti gelince çıkarıp kullanılmak üzere raftaki yerini aldı.

Durumun geçiştirilmesinden mutlu olan partneriniz ise, saf saf ikinci aşamaya geçmek istedi.
Orası neresi mi? Seks elbette! Hani şu kavgaların ardından muhteşem yaşandığı iddia edilen, erkeklerin içindeki şehveti bir türlü çözemedikleri ancak sizin çok zevk aldığınızdan emin oldukları sekse! Aslında bu yazıyı yazarak, beyleri konudan haberdar etmek hatta uyandırmamak lazım ama belki yöntemi bilmeyen kadınlar da vardır diye; bu sitede yazıyı okuyacak kadar da duyarlı erkeklerin birlikte oldukları kadınlara daha farklı davrandıklarını düşünerek, bu sırrı açıklayabilirim dedim.

Gelelim bir kadının en önemli kozuna. Tartıştınız, biraz da bağırıştınız, kavga bitti ama içinizde kaldı, hırsınızı alamadınız. Hani vursam diyorsunuz, o size bir vursa ağız burun kalmaz, eh biz zaten aile içi şiddete karşıyız. Peki, bunun intikamı nasıl alınacak? Sevişerek!

“Aman Candan, adamla birbirimize girmişiz, ben salon koltuğuna yorgan bırakmayı ve burnu sürtülene kadar konuşmamayı, daha da önemlisi ceza olarak sevişmemeyi düşünüyorum. Sen kalkmış ne diyorsun?” diyorsanız, dııııt! Yanlış cevap! Tam da tersi. Öncelikle biraz nazlanarak yani sözüm ona istemeyerek yatağa yatılacak. Direkt adamın üstüne atlanmadan, tesadüfen ayaklar ya da popo kısmı değecek. “Acaba bir sarılsam mı?” sorusu şeytani bir şekilde adamın aklında yanıp sönecek. Ve bir müddet sonra, beklenen hamle gelecek.

İşte o andan itibaren tüm ipler elinizde. İlk olarak tadını çıkarın, boşuna kaprise gerek yok. Sevdiğin bir yemeği, sevmiyormuş gibi yemeye çalışmak çok saçma bir durum. Ayrıca o da biraz üzgün az önce yapılan kavgadan, üzgünden de öte, konu bu sevişmeyle kapanacak ve siz gelecek hafta boyunca dırdır yapmayacaksınız diye daha azimle teşrikimesai içerisinde. Yan gel yat! İşin keyfi ise şurada başlıyor. Kavga, öfke, şehvet, istek, bu duyguların hepsi sevişmenin içinde yerini aldı. Şimdi bacım, sen bu adama bir saat önce okkalı bir tokat atmak istiyordun ya, ya bunu orgazm anına sakla yani elin yanlışlıkla gelsin; ya da daha küçük darbelerle öldürmeden süründür. Bunların arasında en çok kullanılan sırtta bırakılan tırnak izleridir. Saç çekme, ısırma, morartacak kadar emme ise diğer kullanılan teknikler olur.

Şu çok önemli ayrıntıyı belirtmeden geçemem, yoksa sevişme yerine tekrar kavga çıkabilir. Bunların dozunu iyi ayarlamalısınız. Adamın o anın büyüsünü bırakıp da canının derdine düşmesini istemiyorsanız, tadında bırakınız. Erkeklerin acıya dayanıklılığı bildiğimizin tam da tersine bizden daha azmış. Aslında hiç mantıksız değil. Sünnet olduktan sonra 1 hafta boyunca elbiselerinin önünü tutarak gezdiklerini düşünürsek, doğum acısına katlanmalarının mümkün olmayacağı ortaya çıkacaktır. Bu yüzden hepsini bir kerede harcamayın. Azar azar. Yani adam bu tatlı sertliği ancak sabah tıraş olmak için aynaya gittiğinde fark etsin ve gecenin muhteşem performansı için övünsün. Sabah işe uğurlarken yanağına öpücük kondurmayı da unutmayın, bu size akşam bir demet çiçek olarak dönebilir.

Gözümün önüne şöyle bir sahne geldi. Bu anlatılanların hepsi yaşanmış. Kadın içi huzurlu bir şekilde, üstünde sabahlığı erkeğini yolcu etmektedir. Tam kapıyı kapatırken, kamera kadının yüzünde kalır. O da ne? Kadının dudağında hain bir gülücük, gözünün kenarında bir yıldız parlamaktadır. Eh! Boşuna dememişler, kadın şeytana pabucunu ters giydirir diye.

Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk Editörü
Candan.unal@yuksektopuklar.net