Dünya Kadınlar Günü’nde kendimizi harika hissetmemiz için bize özel pek çok kampanya düzenliyor; Coffeeway’in Kadınlar Günü hediyesi bunlardan biri! Coffeeway; Nişantaşı ve Caddebostan mağazalarına kahve içmeye gelen ilk 30 şanslı kadına, 30 adet “Bialetti Casa İtalia” Kahve Makinası ile birlikte taze çekilmiş kahve hediye ederek, bu özel günü kadınlar için unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.

1857 yılından bu yana her yıl tüm dünyada çeşitli etkinliklerle kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde COFFEEWAY kadınları unutmadı. Coffeeway Nişantaşı ve Coffeway Caddebostan Kahve Dükkanı’na gelen ilk 30 şanslı kadına, 30 adet “Bialetti Casa İtalia” Kahve Makinası hediye edilecek.

“Her kadın özeldir” diyen Coffeeway, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Coffeeway mağazalarına gelen ilk 30 özel kadına, kendini özel hissettirecek, şık ve ergonomik İtalyan “Bialetti” Kahve Makinası ve mükemmel tadıyla sobetlere lezzet katan “Coffeeway Kahve”si hediye veriyor. 15 şanslı kadın Nişantaşı mağazasında, 15 şanslı kadın da Caddebostan mağazasında kahvelerini yudumlarken kutlama hediyelerini alacaklar.

kadinlara-kahve-hediye-1

Siz kadınların yapması gereken, 08 Mart Cumartesi günü kahve kokularının yayıldığı, buram buram kahve kokan Coffeeway mağazalarından birine giderek, dünyanın dört bir yanından getirilmiş en kaliteli kahvelerden birini seçmek ve lezzetli kahvelerin, pastaların tadına bakmak olacak. Dilerseniz uzman baristalardan öneri de alabilirsiniz.

Sevgi dolu buluşmaların, leziz kahvelerin, neşeli sohbetlerin ve güler yüzün değişmez adresi Avrupa’lı ünlü kahve zinciri Coffeeway, size ait bu özel günde, kendinizi şımartmanız ve ayrıcalıklı hissetmeniz için, sizleri bekliyor olacak.

Coffeeway Caddebostan İskele Cad. Emek Apt. 3/F
Tel: 0 216 360 46 47

Coffeeway Nişantaşı.Güzelbahçe Sk. 7/A Nişantaşı
Tel: 0 212 296 48 17

www.coffeeway.com.tr www.facebook.com/CoffeewayTurkiye
www.twitter.com/CoffeewayTR www.instagram.com/CoffeewayTR

kahve