Yeni yıl yaklaşırken Trump AVM’nin minik ziyaretçileri, yeni yılı birbirinden eğlenceli etkinliklerle karşılıyor. Çocuklar Trumpland’de kendileri için hazırlanan yılbaşı partisinde gönüllerince eğlenecekler.

Trumpland’de bu hafta sonu çocuklar geleneksel yılbaşı partisiyle eğlenecek

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de çocuklar 23 ve 24 Aralık’ta, 14.00 – 17.00 saatleri arasında tüm detayların düşünüldüğü ‘Geleneksel Yılbaşı Partisi’ ile coşacak. Kendileri için süslenen özel alanda çocuklar mini disko ile dilediklerince dans edecek, pandomim ve jonglör gösterileri ile eğlenceye doyacak. Sosis balon, yüz boyama ve sihirbazlık gösteri ve daha pek çok etkinliğin çocuklarla buluşacağı partide Noel Baba da çocuklara buluşacak, şekerlemeler dağıtacak.

Yılbaşı partisi öncesi ise çocukları keyifli tiyatro oyunları bekliyor. 23 Aralık Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’ oyunu sahnelenecek. 24 Aralık Pazar günü ise ‘Sportmen Kral’ tiyatro oyunu çocuklarla buluşacak. Saat 13.00’da başlayacak olan birbirinden eğlenceli tiyatro oyunlarını izleyen çocuklar keyifli bir hafta sonu geçirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…