cinsel gücü artırıcı besinler

Eşinizin yatakta daha güçlü olmasını istiyorsanız, cinsel gücü artırıcı besinler yedirin. Beslenmesine her gün biraz ekleyin, ellerinizle yemekler yapın ve ödülünü yatakta alın! Erkeğinizi, Kanuni Sultan Süleyman kudretine erdirecek cinsel gücü artırıcı besinler nelerdir, öğrenmek için haberimizi okumaya devam edin.

Kabak çekirdeği

Cinsel isteği ve yataktaki performansı artıran kabak çekirdeği, her gün 15-20 adet yenmelidir. Dilerseniz, yulaf ezmesi, müsli gibi kahvaltılıklara da ilave edebilirsiniz.

Yaban mersini

Sperm eksikliğini gideren, kalitesini yükselten yaban mersini en büyük C vitamini kaynaklarından biridir. Bu sayede, eşiniz yatakta harikalar yaratabilir!

Acı biber

Cinsel isteği artıran, kişinin kendini mutlu ve güvenli hissetmesini sağlayan acı biber, kapsasin maddesiyle bunu sağlıyor. Eşinizin yemeklerine, salatalarına bol bol acı biber ekleyebilirsiniz.

Salatalık

Sevişme düşüncelerini artıran, kişinin rahatlamasına yardım eden salatalık, eşinize en sık yedirmeniz gereken yiyeceklerden biridir. Ancak, siz de yiyebilirsiniz çünkü kadınlarda da aynı etkiyi gösteriyor.

[quote_center]Erken boşalma sorunu için nar yedirin.[/quote_center]

Nar    

Kan dolaşımını kolaylaştırıp erkeğin daha kolay ve uzun süre ereksiyon olmasını sağlıyor. Çünkü içerisinde doğal temizleyiciler bulunuyor ve kanı, zararlı maddelerden arındırıyor.

Kahve

Kahve içerisindeki kafein maddesi kan dolaşımı hızlandırıyor, adrenalin hormonu salgılatıyor ve erkeğin cinsel gücünü artırıyor. Sabahları veya akşam üstü kendi ellerinizle bir kahve yapın, teşekkürü yatağınızda alın.

Muz

İçeriğindeki özlerle daha sakin ve mutlu olmasını sağlıyor. İş stresinden, hayatın koşturmacasından yorulan erkeğiniz bu yiyecekle rahatlıyor ve enerjisini size yansıtıyor.

yaban-mersini-20

Badem

Sperm kalitesine artırmaya yardımcı olan badem, özellikle hamile kalmak istiyorsanız eşinize sık sık yedirmeniz gereken yiyeceklerden biridir.

Karpuz

Kan dolaşımını rahatlatan ve ereksiyon olmayı kolaylaştıran karpuz, aslında “doğal Viagra” etkisi gösteriyor. Daha uzun süre ereksiyon için nitrik oksit üretiminde etkili maddeler olan sitrulin ve arjinin en çok karpuzda var.

[quote_center]Uzun ereksiyon için karides yedirin.[/quote_center]

Karides

Bilinen en güçlü afrodizyak yiyeceklerden biridir karides çünkü, sevişmenin sırasında ihtiyaç duyulan tüm maddeleri içinde bulunduruyor. Kas hareketi için magnezyum ve kalsiyum, cinsel dürtüyü ve sperm sayısını düzenleyen antioksidan ve selenyum ile bol miktarda çinko barındırıyor.

Bal

Herhalde hepimiz balın kuvvet artırdığını biliyoruz, öyle değil mi? Kişinin geç yorulmasını sağlayan bal, eşinizin uzun süre yatakta iyi performans göstermesini sağlıyor.

Evet, cinsel gücü artırıcı besinleri öğrendiniz, şimdi maharetinizi gösterin.