guzel-kiz-makyaj

Ünlülerin güzellik sırlarını okuduğumuzda “cildimi temizlemeden asla uyumam!” diyorlar. Doğru ama bazen bunu yapmaya çok üşeniyoruz, değil mi? Gözümüzden uyku akarken hem makyaj hem cilt temizliği yapmak bize zor geliyor. Peki, ne yapacağız?

Zamanı kısıtlı ve kabul edelim biraz tembel kızlar için yepyeni bir güzellik iksiri var: Avène Lotion Micellaire! Tüm cilt tiplerinde cilt ve makyaj temizleyici olarak kullanılabilir. İçeriğindeki temizleyici tensiyoaktifler yüzünüzü nazikçe temizler. Aktif nemlendiricilerle zenginleştirilmiş içeriği, cildinize hoş bir serinlik etkisi kazandırır. Rahatlatıcı ve tahriş önleyici Avène Termal Suyu, cildinize anında bir rahatlık hissi sağlar. Yumuşak ve rahatlamış cildiniz, gözle görülür şekilde arınır.

Makyaj temizliğinin önemi nedir?

Makyaj temizliği biz kadınlar için basit bir işlem gibi gözükse de aslında cilt bakımının en önemli aşamalarından biridir. Gün içerisinde olumsuz hava koşullarından etkilenen cilt doğru temizlenmezse erken yaşta zarar görmeye başlar. Cildinizi doğru bir şekilde temizlemek, yaşlanma sürecini de geciktirmeniz demektir.

avene-temizleyici-2Hassas ciltler için güvenilir temizleyicidir                

Avène Dermatoloji Laboratuarları tarafından kaynağından el değmeden alınan Avène Termal Suyunun birçok bilimsel araştırma sonucunda kanıtlanmış, yatıştırıcı ve tahriş giderici özelliğini içeren Avène Lotion Micellaire tüm hassas cilt tiplerine uygundur.

Makyaj kalıntılarını cilde zarar vermeden temizler

Makyaj ve ciltteki kiri mükemmel temizleyen Avène Lotion Micellaire, kuruluğa karşı sodyum hyaluronat (hyaluronik asit), yumuşatıcı alfa-bisabolol ve nazik temizleyici yumuşak tensio aktif maddeler içerir. Ürünü göz makyajını temizlemek için de kullanabilirsiniz. Yağ içermez.

Bir parça pamuk yardımıyla nazikçe, yüzünüz, gözleriniz ve dudaklarınız üzerine uygulayın ve ciltteki kirleri arındırın. Durulama gerektirmez.

Avène Lotion Micellaire Eczane Satış Fiyatı: 400 ml 54,5 TL