barbara-palvin-guzellik

Cildinizdeki renk farklılıkları, lekeler veya siyah noktaları doğallıkla gizlemek isteyenler, BB Cream tercih ediyor. Güzellikte devrim yaratan bu ürün şimdi, Note Cosmetic tarafından yeniden geliştirildi.Tüm cilt tipleri için uygun olan “Note BB Cream” içeriğindeki buğday özü ile cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olurken, üzüm ve turunç kabuğu özleri ile de cilt lekelerinin azalmasına katkıda bulunuyor.

BB Krem ne işe yarar?

BB Cream cilt tonunu eşitleyerek cilde aydınlık ve doğal bir görünüm kazandırmanın yanı sıra besleyici ve nemlendirici özelliği ile de cildin pürüzsüz görünmesine imkân tanıyor. İçeriğinde bulunan E vitamini güneş ışınları da dâhil olmak üzere dış etkenlerden gelecek olan zararlara karşı cildin koruma altına alınmasına yardımcı oluyor.

note-bbcream-serisi

Note BB Cream özellikleri nelerdir?

Note Cosmetic ürün gamında yer alan Note BB serisi (Beauty Balm) ürünleri içeriğinde bulunan özel etken maddeler ile ciltteki kusurları kapatmaya yardımcı olurken diğer yandan doğal bir görünüm sağlıyor. Note Cosmetics tarafından geliştirilen BB cream, BB Concealer ve BB Lip Corrector ürünleri kullanım kolaylığı ile de her yaştan kadının tercihi oluyor. Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilen “Note Cosmetics BB Serisi” BB Cream, BB Concealer ve BB Lip Corrector’’ ürünlerinden oluşuyor.

Note BB Cream SPF15 : 24.90 TL.

guzellik banner