Cildinizi Yenileyen Ekonomik Maske

cildinizi-yenileyen2Zira ışıl ışıl parlayan, canlı ve güzel bir cilde her kadın sahip olmak ister. Bu konuda, evinizde rahatlıkla ve pratik bir şekilde çözüm getirebileceğiniz, etkili bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyorum.  Bu maskeyi ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla uygulayabilirsiniz.


Malzemeler,

1 yemek kaşığı pişik kremi
1 yemek kaşığı avokado yağı


Hazırlanışı,

Uygulamaya başlamadan önce cildinizin temiz olmasına özen göstermelisiniz. Banyodan sonra uygulamak mantıklı olacaktır. Çünkü banyo sırasında cilt gözenekleri açılır ve maskenin, cildin en alt katmanlarına kadar nüfuz etmesini sağlarsınız. Maskeyi hazırlamak için, krem ve yağı cam bir kâsede karıştırıp, göz çevresi hariç tüm yüzünüze uygulayıp, yaklaşık 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayınız.

2 Yorum

  1. Çok kolay yapılan bir maske. Gidip dünyanın parasını verip maske almaya hiç gerek yok dün gittim aktardan avokado yağı aldım,eczanedende pişik kremi.5 dakikamı almadı hazırlaması sonuç ise mükemmel. Pamuk gibi yaptı cildimi ve parlaklık verdi. Herkese tavsiye ederim. 1 günde sonuç böyleyse düzenli kullanımda mükemmel olur. Çok teşekkür ederim tarif için…

Yorum Yapın

vestel