Herbaderm markasını denemek istememin ilk nedeni, zararlı ve toksin kimyasallar içermeyen formüllere sahip olmasıydı. Ne olursa olsun cildimde ve vücudumda deneyeceğim ürünlerin çoğunlukla doğal içerikli olmalarına özen gösteririm. Herbaderm, bitkisel içeriğiyle beni cezbetti ve kullanmaya başladım.


İlk olarak belirtmeliyim ki kremler harika kokulara sahip, sürdüğünüz anda cilde çabucak nüfuz ediyor ve yağlı bir his bırakmıyor. Herbaderm kremler arasında denediğim ilk ürün el kremiydi. Soğuk havadan ve sulardan çabucak kuruyan ellerim adeta kendine geldi. Yumuşacık ve pürüzsüz oldu.  Üstelik gün içinde bir kez sürdüğümde etkisini bütün gün gösteriyor. Kremin besleyici etkisiyle tırnaklarım daha sağlam ve canlı hale geldi; ellerim daha bakımlı ve güzel. Çabucak kırılan tırnaklara sahip birisi olarak bu durum beni fazlasıyla mutlu etti. Kremim bitince yenisini edinip kullanmaya devam edeceğim.


Topuk çatlaklarına karşı olan kremi de tek kelimeyle harika! Sürekli ayakkabı içinde kalan, sertleşen ve çatlayan topukları nasıl yumuşatıyor inanamazsınız. Birçok ürünün yapamadığını yapıp topuk çatlaklarının giderilmesini ve topukların onarılmasına yardım etti. Erkeklerin de, kadınların da ayak bakıma özen göstermeleri gerekir. Özellikle biz kadınların; çünkü yaz mevsimlerinde açık ayakkabı giyiyoruz ve kimse kötü görünen ayakları olsun istemez değil mi?


Herbaderm’in göz altı kremi ise, diğer göz altı kremlerinden biraz daha farklı! Sürdüğünüz anda göz çevrenizin gerildiğini ve canlandığını hissediyorsunuz. Güzel kokusu ile sizi şımartıyor. Ben, kremi sadece göz altlarım değil bütün göz çevreme uyguluyorum.


Her kadının ilerleyen yaş ile birlikte bu göz altı ve çevresi kremleri kullanmaya başlaması gerekiyor. Ortaya çıkan ilk yaşlanma belirtilerini ancak bu şekilde tedavi edebiliriz.


Beğendiğim Herbaderm ürünlerini sizlerle paylaşmak istedim. Güzellik ve bakım kremleri satın alırken Herbaderm markasına öncelik vermenizi tavsiye ederim. 

Yasemin Boyoğlu


Yasemin Boyoğlu
Yüksek Topuklar – Güzellik Editörü
E-mail:  yasemin@yuksektopuklar.net

Tüm Yazılarım için Tıklayın!