Cilt savunmasını 20 yıldan bu yana araştıran Shiseido, yenilenen Ultimune ile cilt bakımında devrim yaratıyor. Shiseido cilt bakımının temel taşı Ultimune, cildin kendi güzelliğini ortaya çıkarıyor ve doğal savunmasını güçlendiriyor.

Formülünde bulunan cildin savunma gücünü arttıran özel içerikler Ultimune’u kullanmaya başladığınız anda cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz hale getiriyor. Yenilenen içeriği ve ImuGeneration Technology™ sayesinde 1 haftada cilt tonunuz eşitleniyor, cildiniz parlıyor, daha az ince çizgi ile sağlıkla ışıldıyor.

Neden Ultimune ?

Cilt dokusu patojenler, kirlilik gibi dış etkenlerin tehlikesi altında kaldığında aktifleşen çeşitli hücreler içerir. Cildimiz zaman, dış etkiler ve stres gibi tahriş edici faktörlere karşı ilk savunucunuz olduğundan, kendini onarabilmesi için bir savunma sistemine ihtiyaç duyar. Epidermiste bulunan Langerhans hücreleri cildin korunmasında, strese karşı cildin en yüksek güzellik potansiyelinin savunucularını tetikleyen önemli bir role sahiptir. UV ışınları, kuruluk ve duygusal stres dolayısıyla Langerhans hücrelerinin fonksiyonlarının azalması, sıkılık kaybı, kırışıklıklar ve koyu halkalar gibi cilt problemlerinin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Yaptığı araştırmaların sonucunda Shiseido, savunma sisteminin cildin durumu üzerinde sahip olduğu etkiyi belirleyerek Langerhans hücrelerini başarıyla destekleyen bir kompleks olan Shiseido Ultimune’u yarattı. Ultimune, cildi kalkan olarak destekler ve dışardan gelen zararlı ve tehlikeli etkilere karşı savunur. Cildin savunma gücünü arttırırken yenilenen içeriğiyle cildi yaşlanma belirtilerine karşı korur.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate 50ml. : 590 TL.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate 75ml. : 790 TL.