Cildinizi korumanız ve ona iyi bakmanız adına size harika bir seriden bahsedeceğiz. Nivea Urban Skin Bakım Serisi ile sağlıklı bir cilde kavuşmak ister misiniz? “Yüksek Topuklar” ekibi olarak hazırladığımız özel haberimiz okuyun, cildinizi şehrin olumsuz etkilerinden koruyarak sağlıklı ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşun!

Cildinizi şehrin olumsuz etkilerinden koruyun!

Yeni Nivea Urban Skin Bakım Serisi, hyaluronik asit, antioksidan ve yeşil çay özü içeren yapısı sayesinde, cilt bakımında son derece etkili. Cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırarak özellikle kış aylarında oluşan kurulukların önüne geçiyor. Nivea Urban Skin bakım serisindeki kremler, gündüz ve gece kremi olarak ikiye ayrılıyor.

Nivea Urban Skin Defence gündüz kremi

Birçok kadın kirli havanın cildine verdiği zararlardan şikayetçidir. Buna bir de makyaj eklenince cildinizdeki ağırlık çekilmez hale gelir. Özellikle yağlı ciltler, cilt tiplerine uygun, gün içinde ciltlerinde ağırlık yapmayacak bir nemlendirici bulmakta zorlanırlar. Tüm bu şikayetleri ortadan kaldıracak harika bir ürün keşfettik.

Nivea Urban Skin Defence gündüz kremi, cildinizin 48 saat nemli kalmasını sağlıyor ve bunu cildinizde yağlı bir his bırakmadan yapıyor. Şahane değil mi? Aynı zamanda, antioksidan ve hyaluronik asit özelliği sayesinde cildinizi koruyor. Kremi cildinize sürdüğünüzde, yeşil çay özünün verdiği ferahlık hissini anında hissediyorsunuz. Nivea Urban Skin Defence gündüz kreminin kokusu da yapısı kadar hafif ve ferahlatıcı bir etkiye sahip.

Güneş ışınlarının cilde verdiği zararlar malum. Bu yüzden yaz-kış demeden güneş koruyucu özellik içeren kremler kullanmamız gerekir. Nivea’nın gündüz kremi bu ihtiyacımızı Spf 20 ile karşılayarak bizi güneş ışınlarına karşı koruyor.

Nivea Urban Skin Detoks gece kremi

Nivea Urban Skin Detoks gece kreminin yapısı gündüz kremine göre biraz daha jel kıvamında. Gece kremi de antioksidan, hyaluronik asit ve yeşil çay özü içeren yapısı sayesinde siz uyurken cildinizi yeniler ve cildinizin nemli kalmasını sağlıyor.

Gece uyumadan önce makyajınızı çıkarın ve cildinizi güzelce temizleyin. Daha sonra Nivea Urban Skin Detoks gece kremini cildinize uygulayın. Uygularken yapısının hafifliğini ve ferahlatıcı özelliğini fark edeceksiniz.

Gece boyu detoks etkisi yaratan Nivea Urban Skin Detoks gece kremi, sabah taptaze, sağlıklı ve ışıl ışıl bir ciltle uyanmanızı sağlıyor. Düzenli olarak kullandığınız takdirde, cilt yapınızın güçlendiğini ve pürüzsüz bir cilde sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Nivea 1 Dakika Urban Detoks Maske

Nivea 1 Dakika Urban Detoks Maske, manolya özü içeriği sayesinde cildi çevre kirliliğine karşı koruyor. Cilde detoks yaparak, çevresel faktörlerin cilde verdiği zararları azaltıyor. Aynı zamanda, ölü cilt hücrelerinden kurtulmanızı ve yenilenmiş bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Cildi yenilemekle kalmayıp, cilt tonunu eşitliyor. Farkında olmadan gün içinde gözeneklere dolan kiri, 1 dakikalık bu pratik maskeyle yok edebilirsiniz. Cildinizin nefes almasını istiyorsanız Nivea 1 Dakika Urban Detoks Maske sizin için doğru bir seçim olacaktır.

 Cilde taze ve ışıl ışıl bir görüntü kazandıran Nivea Urban Skin bakım serisini “Yüksek Topuklar” ekibi olarak kullanıyoruz ve çok memnun kaldığımızı sizlerle paylaşmak istedik. Genç ve sağlıklı bir cilt için, cildini koruma altına almak isteyenlere tavsiye ediyoruz.

unlulerguzellikbanner