Heyecanla beklediğimiz yaz mevsimi geldi. Güneş en tepede ışıldıyor, ruhumuzu ısıtıyor. Bu güzel günlerin keyfini yaşarken, cildimizin sağlığını koruma altına alıyoruz. En büyük yardımcımız ise, güneş koruyucu kremler!

Bioderma, Photoderm Max Aquafluid ile çok yüksek güneş korumasının ultra hafif dokuyla ve hızlı emilimle birleşiminin en iyi örneğini sunuyor. Hassas, karma ve yağlı ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan yüksek koruma faktörlü güneş kremi Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, Hücresel Bioprotection özelliği ile %99.8 DNA koruması sağlıyor.

Bioderma güneş koruyucu krem

Su bazlı yapısıyla yağlı bir his bırakmayan kolaylıkla uygulanan Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, gün boyu ipeksi bir yumuşaklıkla cildinizin güneş kaynaklı erken yaşlanmanın engellenmesine yardımcı oluyor.

Özel Hücresel Bioprotection patentiyle %99.8 DNA koruması sağlayan Photoderm Max Aquafluid renksiz, light ve gold olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile cildinizde kapatıcı etkisi de yaratıyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan yüksek koruma faktörlü Max Aquafluid SPF 50+ içeriğindeki pudralar ile matlaştırıcı etki sağlayarak vazgeçilmez ürünler arasında yerini alıyor.

Photoderm Max Aquafluid SPF 50+: 72,50 TL (40 ML)

Photoderm Max Aquafluid SPF 50+ (Lİght ve Golden): 77,50 TL (40 ML)