California Cevizi
California Cevizi

Çikolatanın tahtını alan lezzet: meyve sepeti

Sadece iki kelimeden oluşmasına rağmen ağzıdan çıkması oldukça zor olan bazı sözler vardır. Mesela..

  • “Seni seviyorum”
  • “Beni affet”
  • “Seni özlüyorum”

Hislerimizi dile getirebilmek, hissettirebilmek her zaman önemlidir. Yoğun iş temposu, eşinize onu sevdiğinizi söylemenize engel olmamalıdır ya da doğum gününde yanında olamadığınız sevdiklerinizin mutluluklarını paylaşabilmek, kalpleri kırılan yakınlarınıza kendinizi affettirebilmek için sessiz kalınmamalıdır.

Özellikle kelimeler yetersiz kaldığında sevdiklerimize hislerimizi, iyi dileklerimizi ve mesajlarımızı bazı aracılar ile iletmeyi tercih ederiz. Küçük sürprizler yapmayı ve kendimizi hatırlatmayı severiz. Onların en mutlu oldukları anlarda mutluluklarını, üzgün oldukları zamanlar ise mutsuzluklarını paylaşırız bu aracılar sayesinde. Yanındayım, seninleyim mesajı veririz.

Bu bazen bir buket çiçek olur bazen de çeşitli çikolatalar ve kekler ile oluşturulan aranjmanlar. Sıcak havaların gelmesi ile de kekler ve çikolatalar yerini daha ferah bir alternatife bırakır. Evet meyve sepetlerinden bahsediyoruz! Çeşitli meyvelerle oluşturulan bu lezzetler hem şık hem lezzetli hem de faydalı sürprizlerden.

Tüm sevdiklerinize güvenle gönderebileceğiniz hatta kendinizi şımartmak için eve sipariş edebileceğiniz meyve sepeti aranjmanları bütün özel anlarınızda sevdiklerinize gönderebileceğiniz lezzetli hediye seçenekleri sunuyor.

Meyve sepetleri kimi zaman sadece çeşitli meyvelerden yapılan bir buket gibi hazırlanıyor bazen de çeşitli çikolatalara batırılarak farklı süslemeler ile tamamlanıyor. Annenize, babanıza, kardeşlerinize, arkadaşlarınıza kısacası bütün sevdiklerinize gönderebileceğiniz oldukça lezzetli ve samimi sürprizler arasında yer alıyor. Hayatın akışı sırasında ihmal ettiğimiz sevdiklerimize mutluluk veren bu sürprizlere ulaşmak bizim için yalnızca 5 dakika iken onlara yaşattıkları mutluluk tarifsizdir. 

Yeni işe giren yakınlarınıza olan inancınızı bir meyve buketi ile hissettirebilir, onun her daim yanında olduğunuzu ve başarıları ile gurur duyduğunuzu belirtebilirsiniz. Ayrıca yeni iş arkadaşlarına da ikram edebileceği bu lezzetli sürpriz onun yeni ortamına daha kolay adapte olmasını sağlayacaktır.

Bütün özel zamanlarınızda yanınızda olup sevdiklerinizle mutluluklarını paylaşabilmeniz için hazırlanmış farklı tasarımlarla sunulan meyve sepetleri ile yeni bebek sahibi olan anne ve baba olan sevdiklerinizi tebrik edebilir, bunu yaparken taze ebeveynlere özel hazırlanan konseptlerdeki meyve sepetlerini seçebilirsiniz. Kız ve erkek bebek için ayrı süslemeler ile tamamlanan bu meyve sepetleri, çiçeği burnunda anne ve babaların ihtiyacı olan vitamini de sağlatyacaktır.

Ayrıca istemeden de olsa kalbini kırdığınız yakınlarınız için hazırlanan meyve sepetleri de mevcut. Üzgün suratların yer aldığı ve çikolataya bulanmış çileklerden oluşan bir buket kalpleri yumuşatmaya yetmez mi sizce de? “Hatasız insan olmaz, affet beni.” diye fısıldayan bu meyve sepetleri sevdiklerinizin kalbine giden yolu kolayca bulacak gibi duruyor.

Doğum günleri için de benzersiz sürprizler arasında yer alan meyve sepetleri, özellikle yaz aylarında ferahlatıcı olmaları sebebi ile çok sık tercih ediliyor. Bazı meyve sepeti aranjmanları içerisine mumlar da eklenerek doğum gününe özel hale getiriliyor üstelik. Meyve sepeti gelen ofislerde buket gelen kadar ekip arkadaşları da mutluluk yaşıyor doğal olarak. Çikolata her daim en lezzetli ve güzel sürprizlerdendir ancak yaz sıcaklarında yoğun halde olan çikolata pek tercih edilmiyor. Bunun yerine çikolataya batırılmış meyvelerle hazırlanan buketleri tercih edebilirsiniz.

Yıldönümleri için romantik sürprizler arayanlar da artık meyve sepetlerine yönelmiş durumda. “Senin sağlığını düşünüyorum sevgilim, o yüzden vitamin almasın.” mesajı da taşıyan bu sepetler herkesin damak zevkine uygun olarak hazırlanıyor. Farklı vazo, meyve ve tasarımlarla hazırlanan meyve sepetleri sevdiklerinizin zevkine göre seçebileceğiniz kadar çok seçenek sunuyor. Sevgilinizin veya eşinizin en sevdiği meyveler ile favori renginde tasarlanmış bir meyve sepetini kolayca bulabilir, gününü en neşeli ve lezzetli şekilde sürdürmesine vesile olabilirsiniz.

Siz de son yılların trendi meyve sepetlerini bütün özel günlerde yakınlarınızı mutlu etmek için tercih edebilir, sevdiklerinize lezzetli ve sağlıklı bir sürpriz yapabilirsiniz. Çoğunlukla çilek, portakal, elma, ananas, kivi gibi meyvelerle hazırlanan bu meyve buketleri hem göze hem de mideye hitap eden türden sürprizler hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Mutlu etmek istediğiniz herkes için bir meyve sepeti seçeneğine ulaşmak ve sipariş vermek için yalnızca 5 dakikanızı ayırmanız yeterli. Son yılların en trend sürprizi meyve sepetleri ile sevdiklerinize ferah bir yaz lezzeti sunabilir, mutluluklarına sebep olabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel