cekici-kadin-olma

Çekici kadın olmanın yollarını öğrendiğinizde beğendiğiniz erkeği çemberinize alacak, avucunuzun içinde kıskıvrak tutacaksınız. Ancak, önerdiğimiz bu garantili yöntemleri her gün tekrar etmeli, kendinize hatırlatmak için sık sık okumalısınız. Şimdi, kendinizden yepyeni bir kadın yaratacaksınız ve biz, “Yüksek Topuklar” olarak size güveniyor, bu yolda kırıta kırıta yürüyerek hedefe ulaşacağınıza inanıyoruz!

Çekici bir kadına dönüşmek için öncelikle şu gerçeği kabul etmelisiniz: Erkekler, matematik problemi gibidir. Bir sonraki adımınızı planlamalı, hedefinize uygun hareket etmelisiniz. Eğer, içinizden geldiği gibi hesapsız davranırsanız, bir köşede oturup “Erkekler beni neden aramıyor” deyip sızlanırsınız. Bunu istemezsiniz, değil mi? O halde, birazdan öğreneceğiniz yöntemleri iyice aklınıza kazıyın ve uygulamaktan korkmayın: Sonunda kazanan siz olacaksınız!

[wp_ad_camp_2]

Aramak için acele etmeyin!

Acelesi olan, güvensiz izlenimi verir. Yani, ilk buluşmadan aramak için acele etmeyin. Bırakın, o size ulaşmak için çaba göstersin. Kadınlar duygularını çok yoğun yaşadıkları için özlediklerini düşünüp hemen erkeği ararlar ama bu hatalı bir taktiktir: ARAMAYIN.

Yapması gerekenleri yapsın!

Onun sizi araması, yemeğe veya evine davet etmesi için yüreklendirilmeye, sizden bangır bangır yeşil ışık almasına gerek yok! Eğer erkek, bir kadına ulaşmak istiyorsa bunun yollarını bulur. Yapması gerekenleri yapsın, siz onun yerine hareket etmeyin. Asla ama asla: Beni ne zaman yemeğe çağıracaksın, bir daha ne zaman bulaşacağız demeyin. İlk kuralı hatırlayın: Acelesi olan güvensiz görünür.

Sorunları sakin kalarak çözün

Türk kadınları olarak trip atma konusunda dünya markasıyız, sonra da “Erkekler neden ilgisiz davranıyor?” diye soruyoruz! İşte, ilk değiştirmemiz gereken özelliğimiz budur: Tripten uzak kalmak… Sorunları sakin kalarak çözmek, sizi daha çekici bir kadın yapar. Tartışmak, erkekleri sizden soğutur. Kendinizi onun yerine koyun: Sizinle tartışan, bağıran bir insanla birlikte olmak ister misiniz? Baktınız ki ilişkide tartışma çıkıyor, “İstersen bunu farklı bir zamanda değerlendirelim” gibi bir öneride bulunun. Yangına körükle gitmeyin, kaybeden siz olursunuz.

neseli-kadinlar-kek

Bakımlı olmaya her zaman önem verin

Bazı erkekler “Ben seni her halinle beğeniyorum” dese bile, bu sözüne asla güvenmeyin! Erkekler her zaman bakımlı, kendine özen gösteren kadınlarla birlikte olmak isterler. Elbette ilişkinin ilerleyen yıllarında bir rahatlama olacaktır. Ama daha ilişkinin başında balığı yani pardon erkeği elinizde tutmak istiyorsanız, bakımlı olmaya önem vermelisiniz. Yalnız, burada bakımlıdan kastımız düğüne gider gibi abartı makyaj ve saçtan, gösterişli kıyafetlerden bahsetmiyoruz. Kimi zaman, dar kesim bir pantolon, bele oturan bir gömlek ve topuklu ayakkabıyla bile erkeğin başını döndürebilirsiniz.

Gösterin ama elletmeyin, ciddiyiz!

Şener Şen ve Ayşen Gruda’nın o şahane sahnesini hatırlamayan var mı? “Annem dedi ki: Göster ama elletme!” Bu size abartı gelebilir hatta “Kaçıncı yüzyıla geldik!” diyebilirsiniz ama biz ciddiyiz: Erkekler, elde etmek için uğraştıkları kadınları çekici bulurlar. Bakışınızla, sözlerinizle, kıyafetlerinizle onu delirtin ama daha fazla izin vermeyin. İçiniz erise bile kendinizi tutun, onu öpmeyin, onunla sevişmeyin. Korkmayın, hiçbir erkek ilk günlerde onunla sevişmediniz diye sizi istemekten vazgeçmez; aksine daha çok ister.

Kendinizi tutun, sakin olun ve hep ilk kuralı hatırlayın: Aceleci olan güvensiz görünür, çekiciliğini kaybeder. Siz ağır olun, sakin olun.

Eleştiri ve iltifatın dozunu ayarlayın!

Kimi kadınlar, erkekleri eleştirdiklerinde güçlü kadın olduklarını düşünürler. Bazıları ise, iltifat ederek erkeği kendilerine bağlayacağını… Oysaki, her ikisi de çok iyi dozda ayarlanmalıdır; fazlası zarar verir! Birincisi, ilişkinin ilk zamanlarında erkeği asla ama asla eleştirmeyin. İkincisi, iltifat etmeyi abartmayın. Bir görüşmeniz boyunca iki kez iltifat etmek uygundur ama o da tam kararında olmalıdır. Örneğin, gizliden gizliye şu cümleleri kullanabilirsin: “Spor yapıyorsun değil mi, kollarından belli oluyor.” Eğer cevabı “Evet” ise, “Yanılmadım” deyip gülümseyin. Cevabı, “Hayır” ise, “Doğuştan geliyor demek, şanslısın” deyip şaşkın bir ifade verin yüzünüze ve susun. Daha fazlası olmasın bir gece için yeterlidir genellikle… Erkeklerin hoşuna giden sözler söylemeniz, onu mutlu eder ama abartı olmasın lütfen!

sasiran_kadin

10 maddede çekici kadın olmanın yolları:
  • Etraftaki kadınlarla ilgili güzel/çirkin yorumları yapmayın, eğer o yorum yaparsa “hımm demek öyle düşünüyorsun” deyip geri çekilin.
  • Bazen aramalarına anında cevap verin bazen üç saat yanıt vermeyin. Kafası karışsın ve ne yaptığınızı anlamaya çalışsın.
  • Gizemli ve önceden tahmin edilemeyen kadın saygı görür. Bu yüzden her şeyinizi hemen anlatmayın, detay verin. Nerede olduğunuzu sorduğunda, mekan ismi vermek yerine “Dışarıdayım” deyin. Bu basit numara bile çekici görünmenizi sağlar.
  • İlişkiye hakim olduğunu hissetmesi, size bağlanmasına yardım eder. Ama bu, her söylediğini kabul edeceğiniz anlamına gelmez. Kimi zaman yemek siparişini onun vermesini kabul etmek veya içki seçimini ona bırakmak bile bu hissi verir.
  • Aklınızdan geçenlerin yarısını anlatın. Bir kadın, özellikle ilişkinin ilk dönemlerinde ne kadar az konuşursa, o kadar gizemli olur ve erkeğe çekici gelir.
  • Dengeli ve güven veren bir kadın izlenimi yaratır. Sizi aramadığında veya istediğiniz ilgiyi göstermeyince sakın ha hesap sormayın, bu onu sizden uzaklaştırır. Sakin olun, siz dengeli davranın.
  • Kendinizi övmeyin, bu erkeklerin gözünde kadınları itici yapar. Alçak gönüllü olun, size iltifat ettiğinde nazikçe teşekkür edin. Ama mümkünse arkadaşlarınızın sizi övmesini sağlayın, bu çekici gelecektir.
  • Ona ulaşmak için kesin bir hedef ve plan belirleyin; aksi halde odağınız dağılır ve çekici kadın olma projenizi kaybedersiniz.
  • Bu yeni alışkanlıkları kazanmak için her gün bu özel tavsiyelerimizi okuyun, ne kadar tekrar ederseniz, o kadar başarılı olursunuz.
  • Dırdır, trip, şikayet sizi bitirir. Eski hatalarınızdan bahsetmeyin ama dediğimiz gibi kendinizi aşırı övmeyin. Çok pozitif olmanıza da gerek yok ama tatlı neşeli bir hava sergileyin.

Bonus: Beraber dans mı ediyorsunuz, oturalım diyen ilk siz olun, ya da güzel bir akşamın sonunda artık eve dönelim diyen hep siz olun. Böylece, şekeri bitmeden elinden alınmış çocuk gibi, şekerin tadı damağında kalacaktır ve gittikçe şekere yani size bağımlı hale gelecektir.

erkekler