Lenvol-deCartier

Sevgiliye hediye fikirleri arasında en iyisi parfüm almaktır. Kokladıkça sizi, kullandıkça onu mutlu edecek çekici erkek parfümleriyle unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz. Hangi parfüm tercih etsem diye düşünüyorsanız, Cartier’den yeni erkek parfümü L’envol de Cartier’e bir şans verebilirsiniz.

Cartier parfümlerinin yaratıcısı Mathilde Laurent, Cartier’nin yeni erkek parfümü L’envol de Cartier’i tanımlarken, parfümün maskülen ve canlandırıcı etkisininin fark edilmemesinin imkansız olduğunu belirtiyor.

L’envol de Cartier yaşam enerjisi veriyor!

L’envol de Cartier, sıradan bir parfüm şişesine sahip değil. Parfüm, cam bir kubbenin içine yerleştirilmiş bir kapsülde sunuluyor. Hem nadide hem modern, hem göçebe hem yerleşik olan bu yaşam iksirini insanın özünden ayırmak mümkün değil, adeta ruha üflenen bir enerji.

Olimpos’taki tanrıların ölümsüzlük getirdiğine inanılan mitolojik sofralarındaki enfes kokulardan esinlenilen, odun ve nektar esanslı, canlı, enerjik, aktif ve özgürleştirici bir parfüm; L’envol de Cartier.

Fosforlu altın sarısı bir yoğunluğa sahip, bal renkli nadide bir nektar içeren L’envol de Cartier’nin kapsülü ayrı taşınabiliyor. Zamansız ama çağdaş bir tasarıma sahip çift işlevli bu şişe, kapsülü açıp kaparken kullanılan maskülen ve mekanik hareket için gereken teknolojiyi içinde barındırıyor.

L’envol de Cartier tam bir erkek kokusu!

Kuvvetli ve tezatlarla dolu bir eau de parfum olan L’envol de Cartier, doğuya özgü bir şeffaflığa sahip, eşsiz bir koku. Hem güçlü hem yumuşak, olgunlaşmadan önce tazelikle dolup taşarak, deneyimleyen herkesin üzerinde ilham verici ve canlandırıcı bir etki yaratıyor. Pelesenk ağacının ballı esansı, bu enfes kokuya ilahi bir karakter ve reçinemsi bir tat katarken, L’envol de Cartier’nin gücü, bilinen hiçbir şeye benzememesinde yatıyor. Mathilde Laurent’ın, parfümün yaşam gücüyle dolu etken maddesi enfes odunsu nektara kattığı buharlaştırılmış miskin derinlikler, yer yer rastlanan paçuli etkisiyle zihni harekete geçiriyor.

Lenvol-deCartier-2

Son derece modern bir tasarıma ve Maison’un çığır açan Must de Cartier ve Santos de Cartier parfümleri gibi doldurulabilir şişeye sahip parfüm, kapağındaki ünlü meneviş deseniyle yaratıcı ve incelikli Cartier geleneğini sürdürüyor. Hem kullanım hem de geliştirilme şekli açısından son derece inovatif olan L’Envol de Cartier’nin şişesi, çok farklı teknikleri bir araya getiriyor ve geleneksel bir masa objesi olan parfüm şişesini, Cartier’nin cam uzmanlığını sergilediği bir kubbeye dönüştürüyor.

L’envol de Cartier parfüm fiyatları:
  • L’envol 50 ML 291.00 TL
  • L’envol 80 ML 380.00 TL
  • L’envol 100 ML 442.00 TL